Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.

Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.

Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.
Dim. h: 243 cm
SKU: 2706170665.
Categories: Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #665
Estimate: € 150@ / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #781

    Een wandklokje in houten kast met beschilderingen rond de geëmailleerde wijzerplaat.

    Pendulette murale en bois, peinte autour du cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #236

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    Een sobere garderobe met een gemoulureerde deur. XIXe eeuw.

    Une garde robe sobre avec une porte à moulures. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 207 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #328

    Een lot Brussels porselein, bestaande uit vier hoornvaasjes, waarbij twee onder stolp en twee Mariabeeldjes, waarbij één onder stolp. Grotendeels XIXe eeuw.

    Un lot d’objets en porcelaine bruxelloise comprenant quatre vases corne sous cloche et deux statues de la Sainte Vièrge dont une sous cloche. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #317

    Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.

    Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #762
    Gerard Cornelis, Liège

    Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.

    Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #216
    Louis Cortois

    “Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.

    “Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.
    No longer available
    Dim. 144 x 95 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #166

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Louis-Philippestijl met twee laden onderaan.

    Une garde-robe à deux portes en chêne style Louis Philippe avec deux tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. 210 x 153 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #633

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complet avec clé et poids. Sur une petite chaise.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #602

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #123

    Een paar siervazen op voet in Empirestijl, versierd met meerkleurige voorstellingen uit het Midden-Oosten in cartouches op vergulde fond. De handvatten in de vorm van zwanen. XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.

    Deux vases sur pied style Empire, décor polychrome en cartouche sur fond doré représentant des scènes du Moyen Orient. Les poignées sont en forme de cygnes. XIXième siècle. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #601

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 1000 / 1600
  • #192
    Jan Swerts
    Period: 1820 - 1879

    “Familiebezoek aan een jonge Karmelieterzuster”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan en op verso gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Visite de famille d’une jeune Carmélite”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche et signée et datée 1852 au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #271

    Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #792

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #529

    Een antieke tangka. Gouache op zijde. XIXe eeuw.

    Un Tangka antique. Gouache sur soie. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 65 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #258

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #204
    Albert Dillens
    Period: °1844

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.

    “Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 117 x 82 cm
    Estimate: € 20à / 300
  • #791

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #163

    Een Naams koffie- en theestel met suikerpot en melkkan, versierd met zilveren monturen. XIXe eeuw.

    Un service à café et thé de Namur avec sucrier et pot à lait avec montures en argent. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #608

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #246

    Een eikenhouten jachtkoffer met twee gemoulureerde deuren onder het wapencompartiment met klapblad. XIXe eeuw.

    Un coffre de chasse en chêne avec deux portes à moulures en dessous du compartiment à armes. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 81 x 130 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #586

    Een Engelse tweeledige ladenkast z.g. chest-on-chest van gefineerd mahoniehout met drie laden onderaan en drie grote en twee kleine laden bovenaan. XIXe eeuw.

    Une armoire à tiroirs en deux partiesdite chest-on-chest en acajou de placage, avec au dessous trois tiroirs, et au dessus deux petits et trois grands tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #154
    Constant Simon

    “Portret van de Vrouw en de dochter van de kunstenaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1889.

    “Portrait de la femme et la fille de l’artiste”. Huile sur toile. Signée et datée 1889.
    No longer available
    Dim. 60 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #491
    Märklin

    Een presentatie stoomlocomotief. Model BR96 voor spoortype HO. In originele doos.

    Une locomotive à vapeur. Modèle BR96 pour rails de type HO. Dans emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #134
    Ben De Pooter

    Een paar liturgische werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    Paire de tableaux liturgiques. Huile sur toile. Signée et datée 1924.
    No longer available
    Dim. 51 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #339

    Een paar kuipfauteuils van witgepatineerd hout met blauw fluwelen bekleding.

    Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 240
  • #449
    Dinky Toys

    “High security vehicle”. No. 105. Een speelgoedauto.

    “High security vehicle”. Nr 105. Voiture miniature.
    No longer available
    Dim. l: 13 cm
    Estimate: € 34 / 36
  • #797
    César De Cock
    Period: 1823-1904

    “Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.

    “Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.
    No longer available
    Dim. 99 x 69 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #778

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #538

    Een Chinese wijze van meerkleurig Chinees porselein.

    Une statue en porcelaine chinoise polychrome représentant un sage chinois.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #126

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 308 x 252 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #291

    Een met de hand gesmede wandkapstok met tien haken en versierd met eikels.

    Un porte manteaux mural fait main avec dix crochets, décoration de glands de chêne.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #120

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van 18 karaats wit en geel goud in de vorm van een vlinder bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de papillon serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 7,94 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #645

    Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #470
    Mapuche

    Twee halssnoeren met hangers, twee broches, een paar oorbellen en een speld met een munt van 925 ‰ zilver. Zeven verschillende ponchospelden van de indianen. Ter plaatse aangekocht.

    Deux colliers et pendentifs, deux broches, une paire de boucles d’oreilles et une épingle à la pièce de monnaie en argent sterling. Sept épingles à poncho indiennes. Achetés sur place.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More