Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.
Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.

Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.

Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre.
Dim. H:220cm
SKU: 2806220555.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #555
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #231

    Een lot van drie antieke Nederlandse steengoed kruiken.

    Lot de trois pichets anciens en grès hollandais.
    No longer available
    Dim. h: 33 - 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #625
    Saksen

    Een elegante groep met drie personages van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Un élégant groupe de trois personnages en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #364

    “Abstracte personages.” Aquarel op papier. Draagt handtekening. Gedateerd ‘70. Barst in de kader.

    "Personnages abstraits". Aquarelle sur papier. Porte une signature. Daté '70. Fêlure dans le cadre.
    No longer available
    Dim. 17,6 x 19,6 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #271

    “Het wijndrinken”. Een groep van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met de gekruiste zwaarden. Een takje afgebroken.

    "Boire du vin". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées. Une brindille cassée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #365

    Een reeks van vier kopjes met schoteltjes van Imariporselein.

    Un ensemble de quatre tasses avec soucoupes en porcelaine d'Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 13 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #634
    Limoges

    Een uitgebreid porseleinen servies, handgeschilderd gedecoreerd met bloemen. Voor 12 personen, 1 kopje gebarsten.

    Un vaste service en porcelaine, peint à la main et décoré de fleurs. Pour 12 personnes, 1 tasse endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #583
    Goebel, West-Germany

    “Engel mit Kerze”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 192. Gesigneerd door de decorateur.

    Engel mit Kerze. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 192. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214

    Een oud stadsplan van Antwerpen met afbeelding van 18 postkaarten van de stadspoorten.

    Un ancien plan de la ville d'Anvers représentant 18 cartes postales des portes de la ville.
    No longer available
    Dim. 46 cm x 63 cm & 8,5 cm x 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #343

    Een lot kristal bestaande uit een grote en een kleine ijsemmer, een grote vaas en een kleine milieu de table.

    Lot de cristal composé d'un grand et d'un petit seau à glace, d'un grand vase et d'un petit milieu de table.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.

    Horloge murale en bois doré décorée de fleurs et de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #605

    Een lot van 2 steengoed kruiken, waarvan 1 met tinnen deksel.

    Lot de 2 pichets en grès dont 1 avec couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. H 45 & 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Theedoosje van blauw en wit Delfts aardewerk met decors van personages in landschappen en bloementuilen. Onderaan gemerkt L.P.K. voor de Porceleyne Lampetkan. Zilveren dop en hals met Franse keuren voor eerste gehalte, waarschijnlijk in de XIXde eeuw toegevoegd.

    Boîte à thé en faïence de Delft bleue et blanche à décors de personnages dans des paysages et bouquets de fleurs. Marqué LPK en bas pour la Porceleyne Lampetkan. Bouchon et col en argent avec poinçons français premier titre, probablement ajoutés au XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 350 / 400
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More