Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met leeuwenkoppen. Het werk met messingen wijzerplaat.

Een staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met leeuwenkoppen. Het werk met messingen wijzerplaat.

Horloge de vestibule en chêne sculpté, ornée de têtes de lion. Cadran en laiton.
Dim. h; 226 cm
SKU: 1505180579.
Category: Klok.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #579
Estimate: € 200 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #588

    Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.

    Une série de six netsukés représentant divers métiers. Travail japonais, vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 3,5 à 4,5 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #311

    Een kolompendule van zwartgelakt hout met verguld bronsbeslag. XIXe eeuw.

    Une pendule colonne en bois laqué noir et montures en bronze doré. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #526
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #365

    Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.

    Une copie récente d’une pendule murale frisonne. Complet.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #173

    Een tafelklokje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en andere materialen. De wijzerplaat geëmailleerd en rondom versierd met verguld messing. Omstreeks 1880. Met sleutel.

    Une pendule de table en bois laqué noir, décor incrusté de cuivre et autres matériaux. Le cadran est émaillé et décoré de laiton. Vers 1800. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #116

    Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. 220 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #546
    William Brownlie, Hamilton

    Een Engelse staande klok van mahoniehout met een gedreven messingen wijzerplaat, de kast bovenaan versierd met twee gecanneleerde zuiltjes.

    Une horloge de vestibule en acajou et cadran en laiton repoussé, décoration de deux colonnes cannées par dessus.
    No longer available
    Dim. h: 216 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598

    Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #203

    Een schouwpendule, gedragen door een voorstelling van Chronos van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en arduin op bronzen voetjes. Begin XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée, portée par Chronos en bronze patiné brun, sur un socle en marbre vert et pierre de taille sur pieds en bronze. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #219

    Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.
    No longer available
    Dim. H. 223 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #599
    J. Warnon à Namur

    Een staande klok in eikenhouten kast. De wijzerplaat van gedreven. Zonder gewichten.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé. Sans poids.
    No longer available
    Dim. h: 223 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #71
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #686

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #141

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 229 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #277

    Jardinière van aardewerk en messing, versierd met een handgeschilderd landschap en pleine page, gesigneerd Pagano. Begin XXste eeuw.

    Une jardinière en faïence et laiton, avec un décor de paysage peint à la main en pleine page, signée Pagano. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8
    Max Verboekel

    Twee kristallen vazen, onderaan gemerkt Maastricht.

    Deux vases en cristal, avec la marque Maastricht sous la base.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm & 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (letsel aan één smaragd).

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et de trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct (dégât à l’une des émeraudes).
    No longer available
    Dim. 4,54 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #801

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    “L’album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1922 & 1923.

    “L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1922 & 1923.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #612

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met drie grote en twee kleine glazen.

    Carafe en cristal taillé incolore accompagnée de trois grands et deux petits verres.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #158

    Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.

    Réplique d’une pièce de maîtrise représentant un escalier sous une dôme.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #662
    Harry Elliot

    “Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #764

    Lot postzegelboeken. Drie insteekboeken met overwegend Belgische postzegels. Een insteekboek met Duitse zegels. Een doos met diverse filatelistische documenten, onder andere omslagen, kaarten etc. Een map met diverse filatelistische documenten, waaronder Duitse ETB’s. Een kleine catalogus over Belgische munten.

    Lot de timbres postes en albums. Trois pochettes avec principalement des timbres postes belges. Une pochette aux timbres postes allemands. Une boîte aux divers documents philatéliques, dont entre autres des enveloppes, cartes, etc... Une farde avec des documents divers, dont des premiers jours allemands. Un petit catalogue portants sur les timbres postes belges.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #761

    Een lot porselein en biscuit, bestaande uit twee eivormige vaasjes (eén gebroken) en een doosje in de stijl van Limoges en een tafelstuk met een vrouw en een zwaan.

    Un lot de porcelaine et biscuit, comprenant deux vases ovoïdes (un est cassé) et une petite boite dans le style Limoges et un milieu de table décoré d’une femme et d’un cygne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #67

    Een houten schildersmodel in de vorm van een paard.

    Modèle de dessinateur en bois représentant un cheval.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378
    Val St. Lambert

    Een coupe van rood en kleurloos geslepen kristal.

    Une coupe en cristal taillé incolore et rouge.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More