Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Frerard à Anthinne

Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.

Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.
Dim. 236 x 51 x 30 cm
SKU: 1412210156.
Categories: Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #177

    Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.

    Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 16 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #460

    Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.

    Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    Een schouwklok van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag van wijnranken. Met sleuteltje.

    Pendule de cheminée en marbre rouge, décorée de garnitures en bronze doré de vignes. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een klein messingen reisicoontje met email met afbeelding van de kruisiging van Christus. Rusland, XIXe eeuw.

    Une petite icône de voyage en laiton avec émail représentant la crucifixion du Christ. Russie, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #86

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #522
    Alice Eckermans

    “Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897. Verfschade onderaan.

    Portrait de Jeune Femme. Huile sur toile. Signée et datée 1897. Peinture endommagée en bas.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #329

    “Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.

    Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #459

    Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.

    Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38
    Zenith

    Een handbeschilderde cartelklok op sokkel in de stijl van de Neuchateloises.

    Une horloge de cartel peinte à la main sur un piédestal dans le style des Neuchateloises.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #307

    Een houten wandklok met handgeschilderde wijzerplaat. Zonder slinger en gewichten.

    Une horloge murale en bois avec cadran peint à la main. Sans pendule ni poids.
    No longer available
    Dim. H:40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #589

    Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.

    Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557

    Twee antieke beddenpannen, waarbij één van rood koper met gedraaide houten steel en één van messing met smeedijzeren steel.

    Deux bassins de lit antiques, l'un en cuivre rouge avec manche en bois tourné et l'autre en laiton avec manche en fer forgé.
    No longer available
    Dim. l: 108 & 110 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #520

    Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 100

Other lots in this auction

  • #574
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct. et d'une perle grise.
    No longer available
    Dim. 4,90 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #65

    Een ring van 18 K geelgouden en zilver bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #124

    Een ovale vergulde spiegel met vogels en bloemen in de kuif.

    Un miroir ovale doré avec des oiseaux et des fleurs dans la coife.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #544
    Carl Vogels

    “Bloemenvaas. Gesigneerd.

    Vase à fleurs. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #485

    Een gefineerd mahoniehouten toiletmeubeltje met kantelspiegel en marmeren blad.

    Un meuble de toilette en placage d'acajou avec miroir inclinable et dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 145x40x75cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #425

    Hurkende godin. Houten beeld. Bali.

    Déesse accroupie. Statue en bois. Bali.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #559
    Jef Clerens

    “De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.

    Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #325

    Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.

    Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #433

    Drie ambachtslieden van gebeeldhouwd en gegraveerd ivoor en kerselaar. Chinees werk naar Japans voorbeeld. Gemerkt.

    Trois artisans en ivoire et merisier sculptés et gravés. Travail chinois d'après l'exemple japonais. Marqué.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #441

    Vier muzikanten van ivoren plaatjes op houten onderstel. Chinees werk naar Japans voorbeeld.

    Quatre musiciens de plaques d'ivoire sur socle en bois. Travail chinois d'après l'exemple japonais.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More