Similar lots by type
-
#806J. ShalbertEen staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180 / 250 -
#320Een gietijzeren schouwpendule met geëmailleerde Romeinse cijfers en versierd met saterhoofden aan de zijkant.
Une pendule de cheminée en fonte, chiffres romains émaillés, décor de têtes satyre sur les cotés.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#630L. RuaultEen comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#793Een klok in de vorm van Mickey Mouse van kunststof
Une horloge Mickey Mouse en plastique.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#316Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van messing en tin. XXe eeuw.
Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 120 / 200 -
#700Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
Une pendule en placage de ronce et marquetterie.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400 / 600 -
#761Een recente houten staande klok. Met sleutel.
Horloge de vestibule récente. Avec clé.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 120 / 180 -
#198Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#666C. Brasseur à PaliseulEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200 / 350
Other lots in this auction
-
#38Een lot handgeschilderde Russische gelakte doosjes.
Six boîtes laquées russes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#526Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#731Een Cubaans mahoniehouten collectiemeubeltje met schuifjes en scharnierblad.
Meuble de collection en acajou du Cuba aux petits tiroirs et abattant.No longer availableDim. 87 x 22,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Een zeer fijn karpet van zijde met landschapsdecor met verschillende bomen en bloemen en eenden op een vijver.
Une carpette en soie très fine, décor d’un paysage aux arbres, fleurs, canards et lac.No longer availableDim. 153 x 91 cmEstimate: € 300 / 400 -
#622Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.
Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#378Een koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld porselein in Louis-Philippestijl, versierd met figuren.
Service à thé et à café en porcelaine polychrome et doré de style Louis-Philippe. Décoré de personnages.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#177“Lopende panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Panthère en mouvement”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 280 / 320 -
#178André Vincent BecquerelPeriod: 1893 - 1981“Les noces d’or”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gesigneerd.
“Les noces d’or”. Groupe en faïence polychrome. Signé en dessous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320 / 400 -
#366Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Petit meuble d’appoint en chêne avec tiroir en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#698Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase en verre de Murano, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#54Gerty Hoewaert“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 38 x 47 cmEstimate: € 25 / 35 -
#503Een zadel gemonteerd als lamp met een handgeschilderde ‘rawhide’ lampenkap.
Selle montée en lampe à abat-jour “rawhide” peint à la main.No longer availableEstimate: € 100 / 120

