Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.

Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.

Horloge de vestibule en chêne richement sculpté. Important mouvement en laiton à sonnette Westminster et avec positions de la lune. Vers 1900.
Dim. h: 249 cm
SKU: 0602180804.
Categories: Hout, Klok.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #804
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #660
    Indo-Bachtiar

    Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décoré d’un médaillon géométrique central.
    No longer available
    Dim. 346 x 245 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #249

    Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.

    Deux angelots de style baroque en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #990
    Lafuente

    Een geelkoperen wandklok in barokke stijl.

    Horloge murale en cuivre jaune de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #426

    Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.

    Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641

    Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #127

    Een poluchrome houten Heilige met vissen.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645

    Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.

    Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 111 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #406

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.

    Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 39 x Ø: 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #730

    Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 182 x 121 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #941

    Een barometer en een wandklok van bruingepatineerd tin, rijkelijk versierd met resp. engelen en kindjes.

    Un baromètre et une horloge murale en étain patiné brun, avec décoration d’anges et d’enfants;
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #1014

    Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.

    Petite chapelle contenant un saint en plâtre.
    No longer available
    Dim. H: 102 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #1086

    Staande klok met messingen werk en geel koperen wijzerplaat. In een eikenhouten kast gebeeldhouwd in Lodewijk XV-stijl. Jaren dertig.

    Horloge de vestibule au mouvement en laiton et au cadran en cuivre jaune. Meuble en chêne sculpté de style Louis XV. Années 30.
    No longer available
    Dim. 231 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #46
    Kashgai

    Een wollen Kelim.

    Kilim en laine.
    No longer available
    Dim. 150 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #988

    Gietijzeren deurbel getooid met een koe.

    Une sonnette en fonte, décoration de vache.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #809
    Giles De Beefe

    Een staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.

    Horloge de vestibule en bois sculpté. Mouvement en laiton, cadran aux motifs en étain.
    No longer available
    Dim. 265 x 50 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #676

    Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.

    Deux chaises africaines en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Adolphe Mougin

    Een Napoleon III pendule in Lodewijk XV-stijl in Boulemarketterie, rijkelijk versierd met bronsbeslag. Onder de wijzerplaat een putto met bloemenmand en bovenaan getooid met een bazuinspelende engel. Omstreeks 1880. Merk op het uurwerk.

    Pendule Napoléon III en marqueterie de Boulle richement décorée de bronzes dorés de style Louis XV. Vers le bas un putto au panier de fleurs, vers le haut un ange jouant la busine. Vers 1880. Marque sur le mouvement.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #1005
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #239

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van roze marmer en versierd met bronsbeslag. Tijdperk art deco.

    Garniture de cheminée comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre rose aux montures de bronze. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #760
    Bachtiar

    Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.
    No longer available
    Dim. 140 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #98

    Houten console ondersteund door een barokke engel.

    Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #1058

    Een terrine van monochroom wit porselein. Zonder lepel.

    Terrine en porcelaine monochrome blanche. Sans louche.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #206

    Een verlengbare rechthoekige tafel van eikenhout met gedraaide balusterpoten. We voegen er zes gesculpteerd notenhouten stoelen in gelijkaardige stijl aan toe.

    Table rectangulaire aux allonges en chêne. Pieds balustres tournés. Nous ajoutons six chaises en noyer sculpté dans le même genre.
    No longer available
    Dim. 147 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    Albert Rieger
    Period: 1834 - 1905

    “Bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au torrent”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 86 x 58 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1029

    Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.

    Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #995

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.

    Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #196
    Leopold Van Esbroeck
    Period: °1911

    “Familie”. Gebeeldhouwd lindenhout.

    “Famille”. Sculpture en tilleul.
    No longer available
    Dim. H. 133 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #686

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #936

    Een eikenhouten buffet met vier laden, bovenaan een klapblad met twee valse laden. Lancashire, tijdperk Georgian.

    Buffet en chêne à quatre tiroirs, le dessus à abattant derrière deux faux tiroirs. Lancashire, époque Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #758

    Een paar verzilverd metalen kandelaars.

    Deux chandeliers en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 35
  • #821

    Een lot postzegels bestaande uit een album m.b.t. 25 jaar Elisabeth II, een boekje met voorafgestempelde Belgische zegels ± 1920-1975, een doos varia (talrijke onafgestempelde vellen), o.m. Israel, een map met Belgische FDC’s (102 stuks) en een doos met FDC’s van diverse landen. Een pak met Belgische boekjes, een album met varia met talrijke vellen van USSR e.a.

    Lot de timbres postes comprenant un album “25 ans Elisabeth II”, un carnet aux timbres pre-oblitérées belges (± 1920-1975), une boîte aux timbres variés (nombreuses feuilles non oblitérées), dont e.a. Israel, un classeur aux FDC belges (102 p.) et une boîte aux FDC de pays divers. Un paquet aux livrets belges et un album varié (URSS e.a.)
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1024

    Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.

    Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #998

    Lot aandelen en obligaties: Société de Participations Industrielles de Winterslag (na 1944), Hauts-Fourneaux et Fonderies de La Louvière (na 1944), Keizerlijke Russische Regering 1889: Spoorweg Morchansk-Syzran e.a. Chinese Republiek 1922: Spoorweguitrusting en 1921 Spoorweg Lung Tsing U Haï. Astra Romana 1930. Enige slijtage en manco’s.

    Un lot de divers obligations: Société de Participations Industrielles de Winterslag (après 1944), Hauts-Fourneaux et Fonderies de La Louvière (après 1944), Guvernement Impérial Russe 1889: Chemin de Fer Morchansk-Syzran - République chinoise 1922: Aménagement de Chemin de Fer et 1921 Chemin de Fer Lung Tsing U Haï. Astra Romana 1930. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More