Similar lots by type
-
#32
Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.No longer availableOnline onlyDim. 192 x 25 cmEstimate: € 180/220 -
#38
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#25
Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableOnline onlyDim. b: 101 cmEstimate: € 120/200 -
#117J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#1J. Van den Eynde, Anvers
Een staande klok met een eikenhouten kast in Luikse stijl. Het werk met een wijzerplaat van koper en tin.
Une horloge de vestibule au coffre en chêne, style liégeois. Le cadran est en étain et cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 151.00 €Dim. H: 235 cmEstimate: € 220/300 -
#60Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#33
Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.No longer availableOnline onlyDim. 236 x 240 x 83 cmEstimate: € 800/1200 -
#2
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Bovenaan met mahoniehouten front. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise avec coffre en chêne. Le front est en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 213 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#83
Een bergère van witgepatineerd hout met bekleding van olijfgroen fluweel.
Une bergère en bois blanc patiné, revêtement en velours vert olive.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 80 cmEstimate: € 60/100 -
#101
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#40
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableOnline onlyDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300/320 -
#6
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#26
Een Engelse breakfront bibliotheek met vier gevitreerde deuren bovenaan, twee paneeldeuren onderaan en vier laden in de gordel.
Une bibliothèque anglaise ‘breakfront’ à quatre portes vitrées au dessus, et deux portes panneaux ainsi que quatre tiroirs dans la ceinture dans la partie du dessous.No longer availableOnline onlyDim. 192 x 181 cmEstimate: € 300/400 -
#70
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#93Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#96Sabzavaar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220/300 -
#115
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 255 cmEstimate: € 300/500 -
#89
Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.
Un paravent japonais à quatre panneaux, incrustations en laiton et nacre.No longer availableOnline onlyDim. H. 80 cmEstimate: € 200/240 -
#69
Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180/200 -
#23
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableOnline onlyDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400/600