#118Een XIXe eeuws houten wandklokje met een decor van een moeder met haar dochters boven de geëmailleerde wijzerplaat.
#311Een oeil-de-boeufklok met inlegwerk van parelmoer. Met sleutel en slinger.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300
#534“Balinese wasvrouwen onder de flamboyant”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Femmes et lessive sous le flamboyant”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#70Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de rubis ayant un poids total de ± 4,20 ct.No longer availableDim. 7,82 gEstimate: € 900 / 1000 -
#455LongchampEen zwart lederen aktetas.
Mallette en cuir noir.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#501Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
#776Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#22“Petronille de Gand 1851”. Een prent van een Belgische driemaster.
#768Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.
Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Twee houten archiefkastjes met telkens zes laden. Eén handvat opnieuw te bevestigen.
Deux meubles d’archives en bois, chaque fois à six tiroirs. Une anse à remonter.No longer availableDim. h: 34 & 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#422Charles DelportePeriod: 1928-2012“Personages”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#135DavidoffEen bruin lederen agenda met ringen.
#270Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 450 / 550