Similar lots by type
-
#108Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.
Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#148“Course Romaine”. Een pendule van donkergepatineerd zamak op groen marmeren sokkel.
“Course Romaine”. Une pendule en régule sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.
Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Een cartelpendule van zwartgepatineerd en verguld koper met een handgeschilderd bloemendecor.
Cartel en cuivre patiné et cuivre doré, décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#157Een wandklokje van zamak, versierd met een dameshoofd in reliëf. Compleet met slinger en gewichten. Tijdperk art nouveau.
Une horloge murale en régule, tête de femme en relief. Complet avec balancier et poids. Période Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#47Een houten schouwklokje met bronzen montuur in de vorm van een jonge vrouw met een bloem. Tijdperk art nouveau.
Une pendule en bois avec monture en bronze en forme de jeune fille avec une fleur. Art nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#494Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 230 -
#277Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#590Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#768Een regulateur met gesculpteerd houten kast. Begin XXe eeuw
Un régulateur avec gaine en bois sculpté. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 100 -
#635Een Friese staartklok met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. De kast onderaan versierd met een opengewerkte voorstelling van een siervaas in messing. Eerste helft XIXe eeuw. Werkende staat. Ruitje gebroken.
Pendule murale frisonne dite “staartklok” à cadran peint à la main présentant un paysage. Queue décorée d’une vasque ajourée en laiton. XIXe siècle. Vitre cassée, état de marche.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 280 / 360 -
#608Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@ / 180
Other lots in this auction
-
#552CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#165Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een hartje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de coeur serti de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de aigue-marine ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 500 / 600 -
#472“Slang, kat en mens”. Een zeefdruk naar een werk van Corneille.
“Serpent, chat et homme”. Une sérigraphie d’après Corneille.No longer availableDim. 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#201Rozenburg vaasje art nouveau van eierschaalporselein. Onderaan gemerkt, jaarteken 1903. Met waarmerk en decorateursteken. Minuscuul schilfertje aan een oor.
Petit vase art nouveau en porcelaine dite coquille d’oeuf Rozenburg. Marque d’authenticité, de la date 1903 et du décorateur sous la base. Petit éclat minuscule à une anse.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#143Een art deco tijger van groengeglazuurd aardewerk.
Un tigre en faïence à glaçure verte, art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150 / 180 -
#754Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout met olijfgroene fluwelen bekleding.
Un fauteuil et un cabriolet en noyer sculpté, recouvert de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#717Een klein schild van een waterschildpad.
Une petite carapace d’une tortue d’eau.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 50 / @60 -
#431Een grote doos en een kistje met sleutel van wortelfineer, waarbij het tweede met schildpad en messingen inlegwerk op het deksel.
Une grande boite et un coffret avec clé en placage de ronce, le coffret est incrusté d’écaille et de laiton sur le couvercle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#401Twee dekseldozen ivan tin en messing in de vorm van een eend.
Deux boites avec couvercles en laiton en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#722Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.
Deux couples en porcelaine bruxelloise.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180 / 220 -
#121Een koperen kruis met twee bloemenvazen.
Un crucifix en cuivre et deux vases à fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60

