#526Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100 -
#332“Stilleven fruit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CA.”
#411Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#641Een paar langgerekte Massai voorouderbeelden van hardhout. Afrikaans werk. Mombassa, Kenia. Voetstuk afgebroken.
A pair of elongated Maasai ancestral figures made of hardwood. African craftsmanship. From Mombasa, Kenya. Pedestal broken.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#653Een Aziatisch bronzen gesculpteerde Champleve jardinière.
An Asian bronze sculpted Champleve jardinière.No longer availableDim. 19 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60 -
#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
#770Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
#782Jack ParedisPeriod: 1912-1991“Maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. 2 kleine letsels.
"Moonlight". Oil on canvas. Signed lower right. Minor damage.No longer availableDim. 50x45 cmEstimate: € 50 / 80