#610LucleonVier verschillende armbanden bezet met lapis lazuli en amethist.
#553Een Japanse houtsnede, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, ‘One hundred poets in brocade woven in the east’.
A Japanese woodblock print, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, 'One hundred poets in brocade woven in the east'.No longer availableDim. h 22 x b 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#619Een paar rechthoekige butlerspiegels.
A pair of rectangular butler mirrors.No longer availableDim. h 42, 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#478Alfons Van Meirvenne“Familie met het heilig hart.” Een terra-cotta beeld.
"Family with the Sacred Heart." A terra-cotta sculpture.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#782Jack ParedisPeriod: 1912-1991“Maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. 2 kleine letsels.
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Lagune." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 30 / 40