#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#319Edgard FarasijnPeriod: 1858-1938“Boerin op een bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Peasant Woman on a Forest Path". Oil on canvas. Signed on the lower right.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#656KoliayEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 270 x 138 cmEstimate: € 100 / 140 -
#111Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
A bronze sculpture of a seated man titled 'La Lettre', signed Roger Bloche.No longer availableDim. h 82 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#500Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 10 old brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. GP1 and 22 old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 800 / 1000 -
#721Een set van 2 granieten Foo-dogs.
A set of 2 granite Foo dogs.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80