#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,18 ct.
#693Een Boheems kristallen vaas op zilveren voetje met een monogram ‘MH’ en datum 21-8-76, gemerkt 830 en andere zilverkeuren.
#398Een groene met de mond geblazen en met de tang bewerkte karaf. Gemerkt onderaan.
#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#31Een vintage camera model Super Ricohflex met lederen tas.
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#16Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#251Een oosterse stijl koperen lampvoet met florale decoratie gecombineerd met een tiffany-stijl lampekap.
An oriental-style copper lamp base with floral decoration combined with a Tiffany-style lampshade.No longer availableDim. h 72 Ø54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Ravissant SilverVijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
#138Een zilveren bloempothouder met Schotse keuren, Edinburgh, 1921 met een gewicht van 195 gram.
#637Een lot speksteen en jade.
#731Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.
A lot of 4 Chinese utensils, including 2 scale flower pots, a rounded lid vase, and a neck support.No longer availableDim. h 24 Ø28 cmEstimate: € 60 / 80