#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#594AertsensEen schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.No longer availableDim. h 80 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Weidezicht met koeien en bloesems, olieverf op het paneel, gesigneerd is onleesbaar.
Pastoral View with Cows and Blossoms, oil paint on panel, signature is unreadable.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 25 / 75 -
#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#781Een paar vintage strips; “Close encounters of the third kind” & “Star Trek Annual1978”.
A pair of vintage comic books; "Close encounters of the third kind" & "Star Trek Annual 1978".No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#352Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd G. Leveaux in vergulde kader.
A still life of flowers, oil on canvas, signed G. Leveaux in a gilded frame.No longer availableDim. h 41 x b 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
A plastic wall clock with birds as hands. Marked.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 15 / 20