Similar lots by type
-
#183
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300/400 -
#118
Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/240 -
#267Collection d’art
Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.
Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/220 -
#261
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#813
Een oude regulateur, met een met messing omringde wijzerplaat en slinger en bovenaan getooid met een steigerend paard in het opzet.
Régulateur ancien à cadran et balancier entourés de laiton. Surmonté d’un cheval.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#135Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#137
“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/160 -
#228
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150/180 -
#378
Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/60 -
#171
Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 1000/1800 -
#596
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#820
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#540
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee Akoya parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de deux perles d’Akoya.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 450/550 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 1500/1700 -
#495
Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.
Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40/60 -
#380Louis Valentin Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#264J. Willems
“Jachtstilleven met haas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chasse et lièvre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 74 cmEstimate: € 200/400 -
#362J. Desmet
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#822
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
Un couloir d’Afghan en laine nouée à la main. Avec certificat.No longer availableDim. 348 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#13
Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.
Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.No longer availableDim. H.10,5 cmEstimate: € 10/15 -
#381
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#741
Twee metalen doosjes, het ene met een olifant.
Deux boîtes en métal, dont une avec un décor d’éléphant.No longer availableEstimate: € 40/50