Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
Dim. h: 235 cm
SKU: 0603180587.
Category: Klok.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #587
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #228

    Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

    Une petite pendule de table en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #135
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #378

    Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.

    Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #267
    Collection d’art

    Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.

    Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #171

    Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 1000 / 1800
  • #137

    “Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.

    ”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #118

    Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #596

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 229 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #813

    Een oude regulateur, met een met messing omringde wijzerplaat en slinger en bovenaan getooid met een steigerend paard in het opzet.

    Régulateur ancien à cadran et balancier entourés de laiton. Surmonté d’un cheval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #183

    Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.

    Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #261

    Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.

    Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #483

    Een paar cloisonné vaasjes met houten sokkeltjes. Chinees werk.

    Deux vases en cloisonné sur socles en bois. Oeuvres chinoises.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #764
    Heriz

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir Persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #623
    His Master’s Voice

    Grammofoon met eikenhouten kast en enkele platen.

    Un phonographe avec boîte en bois et quelques disques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #441

    Een lot kristal, bestaande uit een blauwe en een mauve geslepen vaas en een geblazen vaas van Didier Sabo.

    Un lot d’objets en cristal comprenant un vase en cristal taillé mauve et un vase soufflé par Didier Sabo.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #546

    Een gefineerde vitrinekast in Engelse stijl.

    Une vitrine en bois de placage de style anglais.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #102
    Joseph Van Luppen
    Period: 1834 - 1891

    “Het bosbeekje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.

    ”Le ruisseau dans le bois”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.
    No longer available
    Dim. 96 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #62

    ‘Winterlandschap’. Olieverf op doek. gesigneerd: Van Regenmorter(?).

    ”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Porte la signature: Van Regenmorter.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #614
    Goosens

    “Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #646

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #239

    “Landschap naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage d’après le XVIIième siècle’. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 100 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163
    A. Bouny

    Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.

    Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #225

    Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More