Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
Dim. h: 235 cm
SKU: 2011180645.
Category: Klok.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #645
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #618
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #690

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #218

    Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.

    Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. 65 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #560
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #365

    Een tafelklokje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en andere materialen. De wijzerplaat geëmailleerd en rondom versierd met verguld messing. Omstreeks 1880. Met sleutel.

    Une pendule de table en bois laqué noir, décor incrusté de cuivre et autres matériaux. Le cadran est émaillé et décoré de laiton. Vers 1800. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #660

    Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.
    No longer available
    Dim. 192 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #573
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #118

    Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #761

    Een kleine regulateur in houten kast. Met sleutel en slinger.

    Un petit régulateur dans une armoire en bois. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #338

    Een tafelklokje met perpetuümslinger in een kast van messing en glas. De wijzerplaat en de zuiltjes versierd met bloemen.

    Une pendule de table avec une balançoire à mouvement perpétuel dans une gaine en laiton et verre. Le cadran et colonnes à la décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #634

    Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #759

    Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.

    Un régulateur en noyer à colonnes laquées noir.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #744

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #670

    Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.

    Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.
    No longer available
    Dim. 250 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #191

    “Gestileerde ruiter te paard”. Een bronzen groep.

    ”Cavalier stylisé à cheval”. Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #273
    Saba Freudenstadt

    Een oude Duitse radio.

    Une ancienne radio allemande.
    No longer available
    Dim. 36 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #314

    “Stad aan het water”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    ”Ville auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 29 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642

    Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.

    Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.
    No longer available
    Dim. 43 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct. en een centrale diamant van ± 0,61 ct. Color G VVS1.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,85 ct et d’un diamant central de ± 0,61 ct Color G VVS1.
    No longer available
    Dim. 3,24 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #337

    “Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.

    ”Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. ed. Manreau. Bruxelles, 1944.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #154
    Pol Verlinden

    “Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #214
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 60,5 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #470

    Een lot van drie karaffen in kristal.

    Un lot de trois carafes en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #549

    “Kubistisch naakt.” Acryl op doek.

    ”Nu cubique”. Acrylique sur toile.
    No longer available
    Dim. 63 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #84
    André Bogaerts

    “Winters dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue hivernale du village”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More