#793Een klok in de vorm van Mickey Mouse van kunststof
Une horloge Mickey Mouse en plastique.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#198Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
#761Een recente houten staande klok. Met sleutel.
Horloge de vestibule récente. Avec clé.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 120 / 180
#472Raphaël CleeremansPeriod: °1933“Architecturale compositie - Collage”. Gesigneerd.
“Composition architecturale - Collage”. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#648Een reeks van zes kommetjes van gepolijst onyx. In etui.
#221“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
#3LimogesCache-pot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#327Capodimonte“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#137Een lot van drie verschillende bronzen vijzels met stampers.
#516Een paar fauteuils en cabriolet van gesculpteerd notenhout met bekleding van blauw fluweel. Beide met voetenbankje met afwijkende bekleding.
Deux fauteuils cabriolets en noyer sculpté avec revêtement en velours bleu. Comprenant également deux repose pieds avec revêtement différent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#44Cor Van Reken“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#64Roig“Stilleven met fazanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade.
“Nature morte aux faisans”. Huile sur toile. Signée. Dégâts.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#726BeloutjEen grote Kelim met horizontale banen.
Grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 307 x 200 cmEstimate: € 120 / 200