Similar lots by type
-
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
"Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947. -
#89Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.
A mirror with a brass frame in Louis XV style. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#312Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.
A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate. -
#34Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#309Jef Eliaers“Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.
"Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#582Giorgio De ChiricoPeriod: 1888 - 1978“Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.
"Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190. -
#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style. -
#22Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.
An oval mirror in a wooden frame with a large bow. -
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#64Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed. -
#44Juul De Bruyne“Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed.
Other lots in this auction
-
#140“De Meesterwerken van Rubens”. Ed. Franklin Mint. Ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977. Sterling zilver, 925/1000 Proof, elke penning weegt 31.1 g. 18 stuks telkens in een presentatiekaartje.
"The Masterpieces of Rubens". Ed. Franklin Mint. On the occasion of the Rubens Year 1977. Sterling silver, 925/1000 Proof, each medal weighs 31.1 g. 18 pieces each in a presentation card. -
#25Twee vazen uit hyalietglas met een decor van bloemen, de kleinste in Booms glas, eerste helft 20ste eeuw.
Two vases made of hyalith glass with a floral decoration, the smallest is Booms, first half of the 20th century. -
#408BamounEen bronzen of messingen dubbele ceremoniële pijp. versierd met geajoureerde insectenmotieven en onderaan met een mannenkop. Kameroen.
A bronze or brass double ceremonial pipe decorated with openwork insect motifs and a male head at the bottom. From Cameroon. -
#352Jack GodderisPeriod: 1916-1971‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54. -
#17Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.
A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal. -
#7Karl EnsKind met kuiken’, een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt ENS, Diaphan porzellan.
'Child with chick', a figurine made of multicolored porcelain. Marked ENS, Diaphan porcelain. -
#283Louis BlancPeriod: 19e eeuw‘Histoire de la révolution française’, door Louis Blanc. 2 delen, niet gedateerd.
'History of the French Revolution', by Louis Blanc. 2 volumes, undated. -
#86Een gefineerde houten commode met 3 laden.
A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers. -
#247Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.
An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware. -
#55Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others. -
#123Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif. -
#271Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.
A lot of 5 copper mortars with pestles.


