Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.

Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.

Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.
Dim. h: 178 cm
SKU: 2308160773.
Categories: Hout, Verlichting.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #773
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #620

    Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #595
    Jozef Cantré

    Een houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 16,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #422

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #593

    “Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam

    “Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 184 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    “De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.

    “L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 18 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427

    Een verguld koperen luchter met vijf lichtpunten in de vorm van plantenranken en met bloemvormige kapjes van roze glas.

    Lustre en cuivre doré à cinq lumières en forme de plantes et aux abat-jour en verre rose.
    No longer available
    Dim. h: 111 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #423

    Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.

    Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een luchter van koper met glazen kralen in drie niveaus met onderaan een hangende glazen coupe met druppelvormige pendeloques van kristal.

    Lustre en cuivre aux perles en verre sur trois niveaux. Vers le bas une coupe en verre aux pendeloques de cristal en forme de larmes.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #430

    Een paar olielampen van meerkleurig en verguld aardewerk, tin en brons, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met tulpvormige glazen kappen. Omstreeks 1900.

    Paire de lampes à huile en faïence polychrome et doré, étain et bronze, décorées de fleurs peintes à la main. Abat-jour de forme tulipe en verre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #770

    Een bronzen luchter in barokke stijl.

    Lustre en bronze de style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #779

    Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en cuivre à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #408

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #412

    Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.

    Lustre en vitrail à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #410

    Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.

    Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #411

    Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372

    Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).

    Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #1

    Een konijn van gebeeldhouwd en gepolijst steen. West-Afrika. Gesigneerd Edward.

    Lapin en pierre sculptée et polie. Afrique Occidental. Signée Edward.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #755

    Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.

    Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.

    Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #4

    Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.

    Quatorze verres en cristal de Val Saint-Lambert. Divers Modèles.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #784

    Een halllantaarn van brons en glas in barokke stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #414

    Een paar luchters met een kap van glas in lood.

    Paire de lustres aux abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #409

    Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.

    Lustre design sphérique à abat-jour en verre bleu de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #771

    Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.

    Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #261

    “Gallische krijger”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van André Massoulle.

    “Guerrier gaulois”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre par André Massoulle.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #663

    Een staande kapstok van witgepatineerd gietijzer.

    Porte manteau debout en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #587

    Watergeest van gesculpteerde en gepolijste zeepsteen. Shona, Zimbabwe. Met bijpassende handgemaakte sokkel van tropisch hout.

    Esprit des eaux en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe. Avec socle assorti fait main en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 20 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #33

    Een paar koperen schouwkandelaars, versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de candélabres en cuivre aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #680

    “Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    “Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #645

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #320
    Tissot Seastar

    Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband.

    Montre d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #575

    Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.

    Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #633

    Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.

    Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.
    No longer available
    Dim. 75 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #619
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 348 x 252 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More