Similar lots by type
-
#524
Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.
Miroir en verre taillé de style art déco.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 120 / 150 -
#739
Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50 / 70 -
#749
Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir mural en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#759
Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois doré décoré de roses.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#389
Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448
Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.
Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.No longer availableDim. b: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#352
Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.No longer availableDim. 114 x 83 cmEstimate: € 120 / 180 -
#362
Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.
Un miroir en noyer sculpté de style baroque.No longer availableDim. 83 x 58 cmEstimate: € 100 / 180 -
#354
Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#256
Een Engels bureau met twee ladenblokken met telkens drie laden, drie laden in de gordel, blad bekleed met vachetteleer.
Bureau anglais à caissons, chaque fois à trois tiroirs et avec trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 120 / 200 -
#106
Een eikenhouten art nouveau meubeltje met twee deurtjes en een klapblad in de gordel. Sober versierd in arts and craftsstijl met ebbenhouten vierhoekjes. Meubelmakerij Demets, begin XXste eeuw.
Meuble en chêne sobrement incrusté ouvrant à deux portes en dessous d’un abattant en ceinture. Dans le style des arts and crafts. Manufacture Demets, début du XXe siècle.No longer availableDim. 117 x 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
#431
Een houten doosje, sober versierd met parelmoer en een notitiekaft van gefineerd hout, versierd met inlegwerk.
Petite boîte en bois sobrement décorée de nacre, ainsi qu’un cartable en bois de placage incrusté.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#769
Vier diverse spiegels en een bas-reliëf met het hoofd van Boeddha.
Quatre miroirs divers et un bas relief représentant la tête du Bouddha.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#686
Een grenenhouten klapsecretaire met onderaan drie laden en één lade boven het klapblad.
Un secrétaire en sapin avec quatre tiroirs et abattant.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 140 / 200 -
#247
Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340Michael Kors
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#393
Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.
Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#128
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#300
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel en gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne avec couvercle galbé et front sculpté. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 150 / 250 -
#421
Een dienblad met sober inlegwerk en versierd met motieven, opgebouwd met vlindervleugels onder glas.
Un plateau sobre avec placage incrusté et motifs, avec des ailes de papillon sous verre.No longer availableDim. 53 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#675
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine. en met marmeren blad.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe à deux portes, un tiroir en doucine et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 150 / 250