Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.

Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.

Un miroir en bois sculpté et doré.
Dim. 150 x 46 cm
SKU: 2504170765.
Category: Spiegel.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #765
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #389

    Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.

    Miroir en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #759

    Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.

    Miroir ovale en bois doré décoré de roses.
    No longer available
    Dim. 48 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #749

    Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.

    Miroir mural en bois doré de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 65 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #362

    Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.

    Un miroir en noyer sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. 83 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #352

    Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.

    Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. 114 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #524

    Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.

    Miroir en verre taillé de style art déco.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #448

    Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.

    Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.
    No longer available
    Dim. b: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354

    Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.

    Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.
    No longer available
    Dim. 156 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #739

    Een ovale spiegel van verguld hout.

    Miroir ovale en bois doré.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #565

    Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.

    Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 235,34 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #651

    Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31

    Een ijzeren schedeltje.

    Un crâne en fer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #106

    Een eikenhouten art nouveau meubeltje met twee deurtjes en een klapblad in de gordel. Sober versierd in arts and craftsstijl met ebbenhouten vierhoekjes. Meubelmakerij Demets, begin XXste eeuw.

    Meuble en chêne sobrement incrusté ouvrant à deux portes en dessous d’un abattant en ceinture. Dans le style des arts and crafts. Manufacture Demets, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 117 x 94 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #631

    Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.

    Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.
    No longer available
    Dim. b: 128 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #265

    Een eikenhouten commode met onderaan twee grote laden en bovenaan twee kleine en een grote lade naast een geheime lade en met een kleine lade in de gordel. De zijkanten versierd met twee getorste zuiltjes.

    Une commode en chêne avec deux grands tiroirs, par dessus deux petits tiroirs et un tiroir secret. Cotés décorés avec des colonnes.
    No longer available
    Dim. b: 126 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #333

    Een zittende hond van bruingepatineerd brons op een sokkel van beige marmer.

    Une statue en bronze patiné représentant un chien assis, sur socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #85
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.

    Rollerpen en noir et doré. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #534
    Mik

    “Abstracte voorstelling met figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures abstraites”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 89 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #432

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,42 g
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #637

    Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.

    Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More