#352
#524
Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.
#759
Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
#749
Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#448
#362
Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.
Un miroir en noyer sculpté de style baroque.No longer availableDim. 83 x 58 cmEstimate: € 100/180 -
#739
Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50/70 -
#389
Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#354
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80/100
#366
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Petit meuble d’appoint en chêne avec tiroir en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 20/30 -
#493
“Gestileerd figuur”. Een beeld van deels geglazuurd aardewerk.
#387
#422Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
#476Beloutj
Twee dubbele en een enkele kameeltas.
#453
Een partij verzilverd metaal. Overwegend Wiskemann.
#810
#390Mercedes-Benz collection
Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
#205
#696
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#773
Een gesculpteerd houten bijzettafeltje in Napoleon III-stijl.
Une petite table d’appoint en bois sculpté de style Napoléon III.No longer availableDim. 74 x 81 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#412
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50