Similar lots by type
-
#647Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.
Eléphant en bois dur sculpté.No longer availableDim. 87 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#632Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#630Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#639Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629Een antieke stenen graanmolen.
Moulin à farine en pierre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#239“Madonna”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Begin XVIIe eeuw.
“La Sainte-Vierge”. Sculpture en bois. Début du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#622“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 250 / 400 -
#613Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#13Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#633Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#658Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300 / 500 -
#642Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#634Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#329“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
“Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 200 / 300 -
#440Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#720“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
“Soldat indien”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 30 / 50 -
#221Emile LaportePeriod: 1858 - 1907“Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#624Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#529Een gebeeldhouwd houten gezichtje. Gesigneerd en gedateerd 6-8-35 achteraan.
Tête en bois sculpté. Signée et datée 6-8-35 au verso.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#663Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.
Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#318Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.
Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#202Foucart à BruxellesEen driedelig schouwgarnituur van vuurverguld brons in barokke stijl, bestaande uit een pendule, versierd met twee engeltjes, en twee vijfarmige kandelaars, gedragen door putti. XIXe eeuw. Op houten voetstukken. Met slinger en sleutel.
Garniture de cheminée en bronze doré de style baroque comprenant une pendule, décorée de deux angelots et deux candélabres à cinq bras portés par des putti. XIXe siècle. Sur bases en bois, avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#619Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#300Juvenia, SwissEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28 gram brutoEstimate: € 500 / 600 -
#305Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met in briolette geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. GH.SI.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en briolette ayant un poids total de ± 0,70 ct G/H, SI.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 500 / 600 -
#139“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60 / 100 -
#20Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met drie kleine diamantjes oude slijp en half edelstenen.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 400 / 500 -
#43Een icoon met St. Joris. Laat 19de eeuws. Deels gebarsten.
Icône de Saint-Georges. Fin XIXe siècle. Fisure partielle.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#804Val Saint-Lambert e.a.Een lot diverse glazen: 10 grote champagneglazen met ribbelmotief, een gedeelte servies van Val Saint-Lambert zonder merk: 11 grote wijnglazen, 4 kleine wijnglazen, 10 likeurglazen en een borrelglas. We voegen er nog 6 champagne coupes, 7 grote wijnglazen, 6 witte wijnglazen, 8 gekleurde wijnglazen en een karaf met twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Lot de verres divers: 10 verres à champagne ornés de côtes, une partie de service de Val Saint-Lambert sans marque: 11 grands verres à vin, 4 petits verres à vin, 10 verres à liqueur et une goutte. Nous ajoutons 6 coupes à champagne, 7 grand verres à vin, 6 verres à vin blanc, 8 verres en couleurs et une carafe avec 2 gouttes colorées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#592“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Gemonogrameerd ‘K.L’ voor Kurt Lewy en gedateerd ‘58.
“Composition géométrique”. Huile sur carton. Monogramme K.L. pour Kurt Lewy et daté ‘58.No longer availableDim. 29,5 x 23,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#345Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#244Lodewijk Van BoeckelGrote rozenstruik met talrijke bloemen en bladeren van smeedijzer. Geen merk gevonden. Heeft dienst gedaan als halllamp maar met losse lamp en bedrading, die we verwijderd hebben.
Grand rosier en fer forgé présentant de nombreux fleurs et feuilles. Nous n’avons pas trouvé de marque. A servi comme lampe de vestibule, mais nous avons enlevé le fil électrique et la lampeNo longer availableDim. H. 208 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#137Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 35,5 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#651Een siercoupe op zuil van gesculpteerd albast, versierd met zwanen en druivenranken.
Coupe décorative sur colonne en albâtre sculpté décorée de cygnes et de vignes.No longer availableDim. h: 101 + 44 cmEstimate: € 300 / 500 -
#577Bronzen Boeddha op een lotusbloem.
Bouddha en bronze sur une fleur de lotus.No longer availableEstimate: € 80 / 120

