Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een stalen herenpolshorloge.
Festina Chronograph

Een stalen herenpolshorloge.

Montre à bracelet homme en acier.
SKU: 0812150625.
Category: Uncategorized.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #625
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #440

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.

    Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.
    No longer available
    Dim. 10,80 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #551,1

    Indisch wandtapijt met paillettes.

    No longer available
    Dim. 85 x 130 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #480

    Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #570
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 68,88 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #743
    Rosenthal

    Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.

    No longer available
  • #360

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 53,80 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #550
    Orfina

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 36,65 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #325

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.

    Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.
    No longer available
    Dim. 19,80 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #580

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.

    Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.
    No longer available
    Dim. 25,93 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #620

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 40,05 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #510

    9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.

    9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.
    No longer available
    Dim. 23,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #345

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13,33 g
    Estimate: € 260 / 350
  • #605
    Pontiac

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 23,54 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #700
    Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 99,85 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #495

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 37,60 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #565

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.
    No longer available
    Dim. 35,59 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #560

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 24,68 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #379

    Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.

    Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #505

    Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.

    Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.
    No longer available
    Dim. 19,43 g
    Estimate: € 500 / 650
  • #335

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.
    No longer available
    Dim. 43,05 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #350

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.

    Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.
    No longer available
    Dim. 44,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #650
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.
    No longer available
    Dim. 65,58 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #315

    Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 61,35 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #340
    Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 36,60 g
    Estimate: € 800 / 1000

Other lots in this auction

  • #779

    Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.

    Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.
    No longer available
    Dim. B 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #434

    “Cortryck”. Ingekleurde landkaart naar een origineel van Johannes Blaeu uit 1649. Vochtvlek in het neutrale gedeelte onderaan.

    “Cortryck”. Carte colorée d’après un original par Johannes Blaeu de 1649. Tâche d’humidité dans une partie neutre.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #738

    “Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.

    “L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.
    No longer available
    Dim. H 70 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #742

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #666

    Een lot parafernalia van de vrijmetselarij, judaïsme, zwarte missen e.d.

    Lot d’attirail de la maçonnerie, le judaïsme, les messes noires etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #448

    Vier borden van blauw en wit porselein. XIXde eeuw.

    Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #485

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,47 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #101
    Val St. lambert

    Een coupe in art decostijl, groen gekleurd in de massa en een pique-fleur van kleurloos kristal. De eerste gemerkt Val St. Lambert.

    Coupe de style art déco en cristal taillé colorée vert dans la masse et un pique-fleurs en cristal incolore. La première à la marque de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #775

    Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.

    Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #281
    Limoges

    Een meisjesbuste van monochroom wit biscuit op een sokkel van kobaltblauw porselein.

    Buste de fille en biscuit monochrome blanc sur socle en porcelaine bleue cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665
    Maurice Vallet

    “Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.

    “Composition-Assemblage”. Comprenant différentes sortes de bois et peinture. Signée.
    No longer available
    Dim. 122 x 153 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #407
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.

    Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More