#178Royal Dux
#679
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#170
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,58 ct et avec une taille mobile centrale en brillant de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#308
#303
Een antieke voltmeter in fraai houten kistje.
#574
Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.
Chaise de jardin en faïence chinoise à décor de bambous, lotus et fleurs.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#137Delvaux Bruxelles
Een grijze lederen handtas. Lichte gebruikssporen.
#688
Een albasten schemerlamp met bloemendecor. Op bijpassend zuiltje.
#323Val Saint Lambert
#564Vetro e lavorazione di maestri di Murano
Twee vissen van groen en blauw Muranoglas.
#693
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
#234Paul Permeke
"Paysage agricole". Huile sur toile. Signée et datée '81.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 850 / 1000