Een stalen piston van een binnenschip als paraplubak.

A steel piston from an inland vessel turned into an umbrella stand.
Dim. h 56 x Ø 32 cm
SKU: 2701260339.
Categories: curiosa, ijzer, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #339
Estimate: € 40 / 60
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #314

    Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.

    A mirror with a brass frame in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 101 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #342
    Pat Andrea
    Period: 1942 - ....

    “Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.

    Place a bid ›
    Dim. 54 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152

    Een lot van 27 mangane bijbeltegels, Nederlands, 18/19e eeuw.

    A lot of 27 manganese Bible tiles, Dutch, 18/19th century.
    Place a bid ›
    Dim. 12.5 x 12.5 cm (tegel)
    Estimate: € 300 / 400
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.

    A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated.
    Place a bid ›
    Dim. 84 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309
    Jef Eliaers

    “Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.

    "Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Giorgio De Chirico
    Period: 1888 - 1978

    “Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.

    "Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #22

    Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.

    An oval mirror in a wooden frame with a large bow.
    Place a bid ›
    Dim. 119 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #44
    Juul De Bruyne

    “Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #134
    Louis Royon
    Period: 1882 - 1968

    “Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.

    "Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #62
    Herman Verbaere
    Period: 1906 - 1993

    “Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.

    "View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950.
    Place a bid ›
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #89

    Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.

    A mirror with a brass frame in Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 105 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312

    Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.

    A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses.
    Place a bid ›
    Dim. 92 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #302
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.

    Place a bid ›
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #16

    Een deels verguld houten bijzettafeltje met glazen blad.

    A partly gilded wooden side table with a glass top.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 50 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.

    A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels.
    Place a bid ›
    Dim. 77 x 120 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35
    Pieter Porters

    Een set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 24 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #338

    Een paar Tikkar huisgoden van rood aardewerk, man en vrouw. Afkomstig uit Kameroen.

    A pair of Tikkar household deities in red pottery, man and woman. Originating from Cameroon.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #413

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.

    A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 53 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #553
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #348

    Een Chinees porseleinen dekseldoos met een decor van vloemen en vissen, drie compartimenten.

    A Chinese porcelain lidded box with a decor of flowers and fish, three compartments.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 x Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #393

    A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Een messingen plantenstaander met twee niveaus, opengewerkt in Louis XV stijl.

    A brass plant stand with two levels, openwork in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 67 x 30 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #261

    Een organische glaspasta schaal, getekend Max Verboeket.

    An organic glass paste bowl, signed by Max Verboeket.
    Place a bid ›
    Dim. H 11, B 43, D 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347

    Een porseleinen Nanking schotel met figuren in het decor, gemerkt.

    A porcelain Nanking dish decorated with figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 8 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #151
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.