Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.
Fleischmann

Een startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.

Un kit de démarrage pour rails de type ‘Piccolo’. Complet et dans sa boîte d’origine.
SKU: 2310180740.
Category: Speelgoed.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #740
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Fleischmann

  • #710
    Fleischmann

    Een lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.

    Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Similar lots by type

  • #628

    Een lot oud speelgoed, bestaande uit drie ‘Drinking happy birds’, een ‘Coffin bank’ spaarpot en ‘The kissing dolls’. Allen in originele doosjes. Laatste licht beschadigd.

    Lot de jouets anciens comprenant trois “drinking happy birds”, un tirelire “coffin bank” et “The kissing dolls”. Dans leurs boîtes d’origine. Ces derniers aux petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #659

    Vijf modeltanks op schaal 1/35 als bouwpakketten van verschillende merken: - VM Co. - “Bischop MK I 25PDR. - VM Co. - “Valentine” IV MK III. - Academy - Warrior MCV. - Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V. - Italeri - M-24 Chaffee.

    Cinq modèles de blindés à construire, échelle 1/35, de différentes marques: - VM Co. - “Bischop MK I 25PDR. - VM Co. - “Valentine” IV MK III. - Academy - Warrior MCV. - Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V. - Italeri - M-24 Chaffee.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #515
    Märklin

    Een lot van drie locomotieven voor spoortype HO: - Oostenrijkse elektrische locomotief. Model 3036. In originele doos. - Amerikaanse diesel locomotief. Model 3060. Twee stuks, waarvan één in originele doos.

    Un lot de trois locomotives pour rails HO: Locomotive autrichienne électrique. Modèle 3036. Dans sa boîte d’origine. Locomotive américaine, diesel. Modèle 3060. deux pièces, dont une dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #720
    Märklin

    Een elektrisch schaalmodel stoomlocomotief met wagon voor spoortype HO. We voegen er een transformator en een twintigtal sporen aan toe.

    Un modèle électrique d’une locomotive à vapeur avec wagon pour rails de type HO. Nous ajoutons un transformateur et des rails ( +- 20 pièces).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #623

    “Edsel Citation”. Een schaalmodel op 1/18 op voetstuk en in originele doos.

    “Edsel Citation”. Modèle, échelle 1:18 sur socle et dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #616

    Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.

    Suite de six chaises et deux fauteuils récemment restaurées aux dossiers ajourés.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #2
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Onze-Lieve-Vrouw, Lente” & “Rubens - Groenplaats Antwerpen”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.

    ”La Sainte Vierge au printemps” & “Rubens - Groenplaats, Anvers”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 17 x 9 & 19 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #657

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

    Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #771

    Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.

    Un vase sphérique en verre de Boom. Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #367

    Een geelkoperen beddenpan met gedraaide houten steel. (gebroken). Omstreeks 1800.

    Un bassin de lit en cuivre jaune au manche torsadé. +- 1800. Manche cassé.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #354

    “Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.

    ”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #536
    Mori Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Une carpette oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #444

    “Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Petite église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #102
    P. Hyde

    “Bloemenmarkt te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Marché aux fleurs à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #499

    Twee fazanten van verzilverd metaal.

    Deux faisans en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 26 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #394

    Een mondgeblazen glazen schenkkan met glas, versierd met een bloemendecor. Omstreeks 1900.

    Une verseuse en verre soufflé et un verre assorti, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #54
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Kempisch landschap” & “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    ”Paysage en Campine” & “ Paysage fluvial en hiver”. Huile sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 42 X 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More