Other lots in this auction
-
#395
Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60/80 -
#103
Theestel bestaande uit 12 lepeltjes, een suikertang en een ziftje. In etui van het huis E.M. Anthony te Antwerpen. Franse keuren, tweede gehalte.
Service à thé composé de 12 cuillères, d'une pince à sucre et d'un tamis. Dans la cassette de la maison E.M. Anthony à Anvers. Poinçons français, deuxième titre.No longer availableDim. 312,60 gEstimate: € 50/80 -
#381
Een lot glaswerk, bestaande uit vier verschillende kleurloze glazen karaffen, een kristallen karaf met groen decor en een glazen olie- en azijnstelltje in houten rekje.
Un lot de verrerie, composé de quatre différentes carafes en verre incolore, une carafe en cristal à décor vert et un huilier-vinaigrier en verre placé dans un support en bois.No longer availableDim. h: 25 - 32 cmEstimate: € 40/60 -
#480
Een lot zilveren juwelen waaronder drie kettingen waarvan twee met hangers, vier ringen waarvan twee met half edelstenen en twee slavenarmbandjes.
Un lot de bijoux en argent dont trois colliers, deux avec pendentifs, quatre bagues, deux avec des pierres semi-précieuses et deux bracelets d'esclave.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 60/100 -
#198
“De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.
L'âge du bronze . Une image de bronze patiné foncé d'après l'exemple d'Auguste Rodin.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 2500/3000 -
#542
“La toilette”. Olieverf op board. Niet gesigneerd. Op de verso gedateerd 1938.
La toilette . Huile sur panneau. Non signée. Datée 1938 au dos.No longer availableDim. 70 x 39 cmEstimate: € 40/80 -
#196
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#134Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997
“Bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au coin du feu . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 160/180 -
#416
Een recent wandtapijt met een jachtscène.
Une tapisserie murale avec une représentation de chasse.No longer availableDim. 196 x 114 cmEstimate: € 80/120 -
#476
Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een levensboom in het decor.
Un tapis persan noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.No longer availableDim. 372 x 276 cmEstimate: € 200/300 -
#329Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961
“Le terril”, “Calmpthout” (2x); “Wilmarsdonk”; “Grazende koe”; “Hoeve met paard”; Veldkant” & “St.-Job-in-’t-Goor”. Acht olieverfschilderijtjes, waarbij zes op doek en twee op paneel. Allen gesigneerd. Twee beschadigd.
Le terril , Calmpthout (2x), Wilmarsdonk , Vache au pâturage , Ferme à cheval , Veldkant & St.-Job-in-'t- Goor . Huit peintures à l'huile dont six sur toile et deux sur panneau. Signées. Deux avec dégâts.No longer availableDim. 18 x 28 - 25 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#167
Sterling zilveren schotel met illustratie van Bernard Buffet. Gemerkt.
Plateau en argent sterling avec illustration de Bernard Buffet. Marqué.No longer availableDim. 217 gEstimate: € 240/260