Other lots in this auction
-
#458Lladro“Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.
Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#454Moriya ShoteiPeriod: 1890 - 1972“De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 37 x 17 cmEstimate: € 120 / 140 -
#121Een allegorisch bronzen beeld met opschrift “Mathieu de Dombasle” & “Olivier de Serres”.
Une statue allégorique en bronze avec inscription Mathieu de Dombasle & Olivier de Serres .No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#311Een lot los grafiek, bestaande uit een groot aantal etsen en gravures met betrekking tot Antwerpen en een map met een reeks zeeschepen naar Pieter Bruegel de Oude, uitgegeven door de Stad Antwerpen.
Lot d’estampes en vrac, comprenant un grand nombre de gravures et eaux fortes relatives à Anvers et une carte avec une série de navires de mer d'après Pieter Bruegel l'Ancien, publié par la Ville d'Anvers.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#186Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.
Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.No longer availableDim. H. 223, B. 217, D. 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#202Een glasservies van kleurloos kristal met geslepen voet, bestaande uit tien champagnefluiten, twaalf aperitiefglazen, twaalf wittewijnglazen (één met barst) en tien rodewijnglazen.
Service de vrres en cristal incolore sur pied taillé comprenant 10 flûtes à champagne, douze verres à apéritif, douze verres à vin blanc (un dégât) et dix verres à vin rouge.No longer availableDim. h: 14, 16, 17 & 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#73Een fijn uitgestoken juwelenkoffertje, versierd met bladermotieven rondom en het deksel getooid met een draak. (letsel aan binnenkant deksel).
Un écrin à bijoux finement sculpté, décoré de motifs de feuilles tout autour et le couvercle orné d'un dragon. (dégât à l'intérieur du couvercle).No longer availableDim. 21 x 32 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#218Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met zeven lichtpunten.
Une paire de bougeoirs en bronze doré de style rococo à sept points lumineux.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 350 / 450 -
#9Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De pijprokers”. Twee originele voorontwerpen voor glasramen. Gemonogrameerd.
Les fumeurs de pipe . Deux dessins préliminaires originaux pour des vitraux. Monogrammés.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#503Johan LewiPeriod: °1957“Personage met ei en een andere”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Personnage avec oeuf et un autre . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#528Vier diverse vaasjes. Een vierkant van glaspasta met meiklokjes, gemerkt Daum Nancy (H. 11,5 cm, schilfer aan de voet), een balustervormig met geëmailleerd bloemenmotief op messing, een van beschilderd opaline, gemerkt Novelty (H. 23 cm) en een kleine pique-fleurs van iriserend glas in de geest van Loetz.
Quatre vases divers. Un carré de pâte de verre avec des muguets, marqué Daum Nancy (H. 11,5 cm, flocon à la base), de forme balustre à motif floral émaillé sur laiton, un en opaline peinte, marqué Nouveauté (H. 23 cm) et un petit pique-fleurs de verre irisé dans l'esprit de Loetz.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#125Omega GenèveEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 17,66 gEstimate: € 200 / 300







