Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.
Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.

Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.

Une statue funéraire en pierre, des Ashanti au Ghana. Sur un piédestal.
Dim. h: 24,5 cm
SKU: 1412210438.
Categories: Afrikaans, Beeld, Steen.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #438
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #460

    Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.

    Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148
    Emile Laporte

    “Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #448

    “De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.

    L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #453

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.

    Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #511

    Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.

    Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.
    No longer available
    Dim. H:38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #501

    Een gebeeldhouwd houten pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon.

    Une pleurante en bois sculpté sur le modèle de la tombe d'Isabelle de Bourbon.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    Een Kylinbeeld van gesculpteerd nefriet. Chinees werk.

    Une statue Kylin de néphrite sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #465

    “Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.

    Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #459

    Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.

    Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.

    Un collier de perles d'ivoire. Afrique, vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #141
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.

    Nu féminin. Une statue en bronze. Signé et avec cachet de bronze.
    No longer available
    Dim. h:60 cm; l: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #176

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #71

    “Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.

    Le Sauveteur. Une sculpture en régule sur un socle en bois rouge.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #463

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #128
    Rik Wouters
    Period: 1882 - 1916

    “La petite rieuse”. Een bronzen beeld op wit marmeren sokkel.

    La petite rieuse. Une statue en bronze sur un socle en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #410
    Erik Dejonckheere
    Period: °1948

    “Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).

    Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.
    No longer available
    Dim. 150 x 35 cm
    Estimate: € 750 / 950
  • #417

    “Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.

    Dame à la pivoine. Une figurine chinoise en ivoire sculpté sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #116
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.

    Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #427

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gesneden ivoor. Op onyxen sokkeltje.

    Nu féminin. Une figurine en ivoire sculpté. Sur un socle en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm (m.s.)
    Estimate: € 100 / 150
  • #159
    Roger Sr. Pintens
    Period: 1931 - 2014

    “Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.

    “Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #191
    Emile Bruchon

    “L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.

    L'orage. Une statue en régule sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #98

    “Edelhert”. Een bronzen beeld.

    Cerf élaphe. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #225

    Twee antieke Afrikaans ivoren armbanden.

    Deux bracelets africains en ivoire.
    No longer available
    Dim. Ø: 8, 9 & 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #408

    Een Tibetaanse muzikant van verguld brons.

    Un musicien tibétain de bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #377

    Een polychrome fruitschaal van Imari porselein met decor van kraanvogels.

    Un bol à fruits en porcelaine polychrome Imari à décor de grues.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #376

    Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.

    Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.
    No longer available
    Dim. 126 x 206 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #28

    Een lot van vier Russische messingen reisicoontjes, alsook een geëmailleerde beeltenis van een Russisch kerkvader en een klein icoontje op hout.

    Un lot de quatre icônes de voyage russes en laiton, ainsi qu'une image émaillée d'un père d'église russe et une petite icône sur bois.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #221
    Empire, England

    Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.

    Un vieux haut-de-forme en feutre. Dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #492

    “Boerenerf”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    "Cour de ferme". Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #527

    Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #66

    Een gefineerde violontafel.

    Une table violon plaquée.
    No longer available
    Dim. 124 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #310

    Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.

    Un triptyque espagnol avec des statues en os de saints en relief.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #330

    Twee sets antilopenhoorns.

    Deux paires de cornes d'antilope.
    No longer available
    Dim. 29 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Dim. 15x10cm & 35x25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 338 x 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #319

    “Scheepjes in het dok”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘W.B.’.

    Navires à quai. Huile sur panneau. Monogrammé 'W.B.'.
    No longer available
    Dim. 25 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More