#620
Twee handgeknoopte wollen karpetten.
#123
“St. Helena”. Een Heiligenbeeld van gepolychromeerd hout.
#68
Een Franse schouwpendule van zwart marmer met een gegraveerd decor en met twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Slinger, sleutel en twee pootjes manco. Achterste glas gebarsten.
Pendule de cheminée française en marbre noir à décor gravé et avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Balancier, clé et deux petit pieds manquent. Verre à l’arrière cassé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#395
Een halssnoer van verschillende lengtes koraal.
#362
“Maria an der Mauer”. Een oude gravure naar een werk van Albrecht Dürer. Gemonogrameerd en gedateerd 1514 binnen de plaat.
”Maria an der Mauer”. Une gravure ancienne d’après une oeuvre par Albrecht Dürer. Porte un monogramme et datée 1514 dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#744
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
#343
Een oude messingen trompet van Deprins. Gemonteerd als lampvoet.
#551
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
#325
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#30
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct. sertie de diamant ancienne taille et perles.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 250/350 -
#826
#261
Deux cannes, dont une avec un manche plié et revêtement de corne, l’autre droite et manche en ivoire.No longer availableEstimate: € 80/120