Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
Dim. h 127 cm
SKU: 3005170803.
Category: Beeld.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #803
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #801

    Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.

    Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.
    No longer available
    Dim. H 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #594

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.

    Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    “Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.

    “Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #243

    “De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.

    “La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #193

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    “Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #298
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #247

    “De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.

    “La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #208

    Een verstelbare design bureaulamp.

    Lampe de bureau design réglable.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #631
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.

    “Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197

    Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.

    Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #191
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #613

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #237

    Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.

    Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #187
    Charles Levy
    Period: 1820 - 1899

    “De mijnwerker”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.

    “Le mineur”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #424

    Een arend van bruingepatineerd zamak op een voetstuk van bergkristal.

    Un faucon en régule sur pied de cristal de roche.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #183

    “Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.

    “Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #178
    Bastian

    “De arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “L’ouvrier”. Une statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 440 / 500
  • #257

    Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.

    Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #732

    “Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.

    “Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #723

    Een groep van meerkleurig gepatineerd zamak in de vorm van twee eenden bij een kikker en een slak op een onyxen sokkel.

    Un groupe en régule patiné en forme de deux canards et une grenouille et un escargot, le tout sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    “Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.

    “Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 180 / 220
  • #203

    “Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.

    “Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #188
    Jean-Baptiste Carpeaux
    Period: 1827 - 1875

    Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #716
    Meshkin

    Perzische wollen loper. Handgeknoopt.

    Un couloir persan en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 347 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een fragment van een wandtapijt met een afbeelding van een belegering. XVIIde eeuw. Talrijke restauraties en slijtage.

    Fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle représentant l’attaque d’une ville. Plusieurs restaurations et usures.
    No longer available
    Dim. 210 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #487

    Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.

    Un Ruyi en métal argenté. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 7,57 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #69
    Joseph Van Severdonck
    Period: 1819 - 1905

    “De lanciers doorwaden een rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Les lanciers passent la rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #448

    Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd in reliëf met planten en kwartels.

    Un vase en faïence polychrome, plantes et cailles en relief pour décor.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63

    “Herten”. Een groep van groengepatineerd zamak op sokkel van arduin en onyx.

    “Cerfs”. Un groupe en régule sur socle en pierre de taille et onyx.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #738

    Een lot van vijf verschillende schelpen met geëtste decors en waarbij twee voorzien als lamp.

    Un lot de cinq coquillages avec décor gravé, dont deux montés en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #344

    Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.

    Deux images architecturales. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van feestelijkheden voor de keizer. Onderaan gemerkt en met houten voetstukjes. Omstreeks 1900.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome représentant des festivités pour l’empereur. Marque sous la base et socles en bois tourné. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #625

    Een luchtertje met kleurloze en purperen kristallen pendeloques.

    Petit lustre aux pendeloques en cristal pourpre et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #748

    Een Wiskemann aspergegarnituur en een verzilverd metalen punchbowl.

    Une garniture à asperges Wiskemann et un bol à punch en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More