Similar lots by type
-
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#424
Een arend van bruingepatineerd zamak op een voetstuk van bergkristal.
Un faucon en régule sur pied de cristal de roche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#723
Een groep van meerkleurig gepatineerd zamak in de vorm van twee eenden bij een kikker en een slak op een onyxen sokkel.
Un groupe en régule patiné en forme de deux canards et une grenouille et un escargot, le tout sur socle en onyx.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#732
“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#243
“De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.
“La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#237
Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150/200 -
#188Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875
Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250/350 -
#168
“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/140 -
#247
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#219
“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180/220 -
#298Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/180 -
#257
Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.
Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#197
Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.
Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260/280 -
#193
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800/1000 -
#208
Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#668
Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.
Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#191Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 1400/1600 -
#801
Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120/180 -
#178Bastian
“De arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“L’ouvrier”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 440/500 -
#613
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#203
“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500/1600 -
#187Charles LevyPeriod: 1820 - 1899
“De mijnwerker”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“Le mineur”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500/600 -
#594
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000/1400 -
#183
“Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.
“Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#482
“Balinese vrouwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femmes Balinaises”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48,5 x 47,5 cmEstimate: € 80/100 -
#560
Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.
Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#184
“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000/1200 -
#350
Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).
Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).No longer availableEstimate: € 30/40 -
#410
Een verlengbare tafel van gesculpteerd eikenhout met een bijhorende reeks van vier stoelen en twee armstoelen, bekleed met imitatieleder.
Une table à allonges en noyer sculpté avec quatre chaises et deux fauteuils assortis, sièges en imitation cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#335
Een zeventiental kleine steekalbums met postzegels uit diverse landen: Bahrain, Barbados, Bahamas, Bangladesh, Barbuda, Belize, Bermuda, Botswana, Burundi, Burma, Buthan, Cambodja, Cyprus, Dominica, Dhufar, Djibouti, Dubai, Falklands, Filipijnen, Gambia, Grenada, Gabon, Gambia, Ghana, Gibraltar, Ierland, India, Irak, Iran, Israël, Jamaica, Hawai, Komoren, Libanon, Liberia, Maleisië, Malawi, Man, Mauretanië, Mauritius, Namibië, Noord Borneo, Ottomaans Keizerrijk, Panama, Paraguay (ook oudere), Pe(..)
Dix-sept petits albums à timbres postes de pays divers.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#265
Davo. Postzegelalbum. Spoorwegen, strafport e.d.
Davo. Album de timbres-poste. Chemin de fer, surtaxes etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#26
Een reeks van zes notenhouten stoelen met rieten zit en met korenhalmen in de rug.
Un lot de six chaises avec sièges en cannage, épis de blé sculptés dans le dos.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#54Van Kerkhove
“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 35,5 cmEstimate: € 30/40 -
#190
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten in wit goud gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een roze kwarts cabochon van ± 16,67 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie en or blanc de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un cabochon de quartz rose de ± 16,67 ct.No longer availableDim. 9,52 gEstimate: € 1800/2000 -
#201
Rozenburg vaasje art nouveau van eierschaalporselein. Onderaan gemerkt, jaarteken 1903. Met waarmerk en decorateursteken. Minuscuul schilfertje aan een oor.
Petit vase art nouveau en porcelaine dite coquille d’oeuf Rozenburg. Marque d’authenticité, de la date 1903 et du décorateur sous la base. Petit éclat minuscule à une anse.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 1800/2400 -
#30
Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van twee takjes.
Broche en or jaune 18 ct en forme de deux petites branches.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 100/150