Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een stenen vrouwenbuste op zuil.
Een stenen vrouwenbuste op zuil.

Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
SKU: 2504170212.
Category: Beeld.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #212
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #627

    “Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.

    “Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #257

    “De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #802

    “Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.

    “Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #701

    “Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “Le combat”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #168

    Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.

    Deux porteurs d’eau en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #567

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #697
    Lejan

    “Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.

    “Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #422
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #188

    “Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.

    “Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #661

    Een boeddhahoofd van gesculpteerd natuursteen.

    Une tête de Bouddha en pierre naturelle taillée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #578

    Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.

    Un guerrier chinois en laiton brun patiné.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #691
    Jef. Festraets

    “En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.

    “ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #640
    Ch. Demets

    “Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.

    “Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #207
    Pébé

    “Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.

    Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.

    Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #547

    Een Chinees krijgsheer van brons.

    Une statue en bronze représentant un guerrier chinois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #669

    “Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.

    “Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #229

    Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.

    Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.

    Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #69
    Jules De Bruycker
    Period: 1870 - 1945

    “Zich op Oud-Gent”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue de Gand”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #530
    Molinard en Brosseau

    Een vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml. Een eau de toilette van 50 ml en een badolie van 75 ml.

    Un flacon d’eau de toilette vaporisateur 30 ml et un gel de bain et douche 200 ml, un flacon d’eau de toilette 50 ml et une huile de bain 75 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #795

    Een eikenhouten wandtafeltje met één lade.

    Une petite table murale en chêne avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 57 x 50 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #367

    Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    Een paar eikenhouten buffetten met twee deurtjes onder een lade. Typische versiering met diverse leeuwenkoppen. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw. Bovenkasten manco.

    Armoires à buffet avec deux portes et un tiroir. Décoration typique avec des têtes de lion. Style renaissance, fin XIXième. Pas de parties supérieures.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #127

    Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.

    Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #510
    Rochas

    “Byzance”. Een vaporisator eau de parfum van 25 ml en “madame Rochas” een geparfumeerde poeder. We voegen er een kennismakingsdoos met vijf verschillende parfums aan toe.

    “Byzance”. Un vaporisateur d’eau de parfum de 25 ml et “Madame Rochas”, une poudre parfumée. Nous ajoutons une boîte de présentation contenant cinq parfums différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #52
    Alphons Verleir

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #347
    Val St. Lambert

    Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #558

    Een achthoekige Chinese dekseldoos van gepolychromeerd hout, het deksel versierd met een draak.

    Une boîte à couvercle en forme octogonal en bois polychrome avec le couvercle décor dragon.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #752
    Hilde Hendrickx

    “Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    “Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.
    No longer available
    Dim. 69 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More