Similar lots by type
-
#825
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#823
Drie grote tafellakens van damast met 18 bijpassende servetten. 60 x 65 cm
Trois nappes en damas et 18 serviettes assorties. 60 x 65 cmNo longer availableDim. 170 x 340, 150 x 540, 160 x 280 cmEstimate: € 300/500 -
#80
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 500/600 -
#10
Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.
Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#400
Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.
Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰No longer availableEstimate: € 50/100 -
#210
Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.No longer availableDim. 16,04 gEstimate: € 350/450 -
#460
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.No longer availableDim. 9,31 gEstimate: € 250/350 -
#180
Een parelhalssnoer van hematiet met 18 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2,45 ct.
Collier de perles d’hématite entrelacées d’or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 21,78 gEstimate: € 1000/1200 -
#300
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 1700/1900 -
#40
Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.
Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 230/280 -
#800
Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.
Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.No longer availableDim. 160 x 280 cmEstimate: € 50/80 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.
Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 600/800 -
#824
Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.
Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#320Norina. Swiss Made
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.No longer availableDim. bruto 19,30 gEstimate: € 100/150 -
#831
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#780
Vier broches, een ring, een paar oorbellen, drie kettingen en vier hangers van zilver bezet met markasiet.
Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.No longer availableDim. 49,10 gEstimate: € 60/100 -
#150
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 3000/3500 -
#660Kreeft, Stier en Leeuw
Vier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.
Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.No longer availableDim. 14,40 gEstimate: € 300/400 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1300/1500 -
#190Precision
Een art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.
Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto 68,51 gEstimate: € 500/600 -
#490
Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.
Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#560
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje van koraal en goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de crucifix en or et corail.No longer availableDim. 8,38 gEstimate: € 250/350 -
#834
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#410
Een miniatuur damesportret uit de XIXde eeuw toegeschreven aan Rouvier.
Portrait miniature du XIXe siècle attribué à Rouvier.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 80 /120
Other lots in this auction
-
#291Royal Dux
“Jongen op boerenpaard. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune homme sur cheval de trait”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 240/360 -
#84Victor Schepens
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
“Paysage forestier.” Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#372Edmond Van Dooren
‘De Barmhartige’ . Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le Miséricordieux”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. H: 41,5 L: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#628
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/90 -
#432
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#639
Een salongarnituur van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk, bestaande uit een zitbank en een fauteuil met bijbehorend voetenbankje.
Un salon en bois sculpté style Louis XV avec revêtement en tapisserie, comprenant un fauteuil et un canapé et repose-pieds.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#680
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 150/200 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898
“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180/240 -
#355Wiskemann
Een vijfdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et à thé en cinq pièces en métal argenté. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#229
Een met aquarel ingekleurde kopie van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Une carte ancienne de 1565 de la ville d’Anvers, mis en couleurs en aquarelle.No longer availableDim. 272 x 131 cmEstimate: € 300/500 -
#194Cornelis LiestePeriod: 1817 - 1861
“Geanimeerd romantisch landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd in de rechter onderhoek. Herdoekt.
”Paysage animé romantique”. Huile sur toile. Signée dans le coin droit en bas. Retoilé.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 800/1200