Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.

Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.

Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.
Dim. H 60 cm
SKU: 3005170801.
Categories: Aziatisch, Beeld, Steen.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #801
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #594

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.

    Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #193

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    “Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #219

    “Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.

    “Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 180 / 220
  • #613

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #593

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #600

    Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #601

    Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.

    Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #568

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.

    Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #515

    Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #598

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #243

    “De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.

    “La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #616

    Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.

    Petite vitrine chinoise en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #631
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.

    “Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #794

    Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #732

    “Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.

    “Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.

    Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #208

    Een verstelbare design bureaulamp.

    Lampe de bureau design réglable.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #597

    Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.

    Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #563

    Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #203

    “Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.

    “Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #183

    “Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.

    “Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #197

    Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.

    Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #803

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. h 127 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #578

    Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334
    Edward Portielje
    Period: 1861 - 1948

    “Personages op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Personnages à la plage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #740

    Een kristallen vaas.

    Vase allongé en cristal rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #348
    Zeiss Ikon

    Een oude vouwcamera model ‘Netar’.

    Appareil photo ancien pliable ‘Netar’.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt

    Un tapis d’Orient en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 101 x 166 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #34
    Eugène Laermans
    Period: 1864 - 1940

    “Op het veld”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat, gemonogrammeerd en gedateerd 1891 binnen de plaat.

    “Sur le champ”. Eau-forte. Signée hors planche, monogrammée et datée 1891 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Een kleine opgezette waterschildpad.

    Une petite tortue à eau empaillée.
    No longer available
    Dim. l: 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #698

    Vier kopjes en schoteltjes met een compagnie-des-Indesdecor. Enkele haarscheurtjes en één schoteltje gerestaureerd. XVIIIe eeuw.

    Quatre tasses et sous tasses avec décor Compagnie-des-Indes. Quelques éclats et une sus tasse a été restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #493

    Een rij olifanten (schade)(L. 95 cm) en een krokodil (L. 39 cm) van Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw.

    Une file d’éléphants en ivoire africaine ( endommagée)( L. 95 cm) et un crocodile en ivoire africaine (L. 39 cm). Début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #533
    Kaiser

    Een vaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Gemerkt.

    Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    “De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.

    “La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #759
    Bergen

    Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.

    Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More