Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sterling zilveren mosterdpotje.

Een sterling zilveren mosterdpotje.

Un pot à moutarde en argent Sterling.
Dim. 54,55 g h: 4 cm
SKU: 1911190036.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #287

    Een grote schotel van Imariporselein.

    Un grand plat en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380

    Een notenhouten violontafel in barokke stijl.

    Une table violon en noyer style Baroque.
    No longer available
    Dim. b:105 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #437

    Een antieke rood koperen brasero.

    Un brasero en cuivre rouge antique.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #342
    Jo Delahaut
    Period: 1911-1992

    “Compositie. Quel triomphe...”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 69/100.

    ”Composition. Quel triomphe”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 69/100.
    No longer available
    Dim. 34 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #68

    Een oude wandelstok met deels verguld messingen handvat.

    Un ancien bâton de marche à manche partiellement en laiton argenté.
    No longer available
    Dim. L. 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #113

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwen met bloemen. Op beige marmeren sokkels.

    Une paire de serre-livres en bronze sous forme de femme et de fleurs. Sur socles en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #136

    Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Derde kwart XVIIIe eeuw.

    Une horloge de vestibule anglaise en chêne. Troisième partie du XVIIIè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 202 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.

    Un ensemble poivre et sel en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. 86,63 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #402
    Joao Ribeiro
    Period: °1955

    “Gekroonde Engel.” Gemengde techniek papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.

    ”Ange couronné”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1990.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #401
    Pallme König

    Een art nouveau vaas van gesatineerd glas met groen decor en met koperen montuur met guirlandes. Tsjechië, omstreeks 1900.

    Un vase Art Nouveau en verre satiné, décor vert et montures en cuivre de guirlandes. Tchèque, +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #241

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met lange Lijzen in cartouches. Onderaan gemerkt. We voegen er een houten sokkel aan toe.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose à longues Elyses en cartouches. Marque à la base. Nous ajoutons un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #198

    Een grote buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig perzikendecor. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 550 / 600
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More