#74Jozef MousPeriod: 1896-1968“Plattelandszichten”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Paysages de campagne”. Deux fusains sur papier. Signés.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#258“Strandvermaak”. Olieverf op paneel.Gesigneerd.
”Plaisirs de la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#419Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Bleek in het begijnhof”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Béguinage”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123Een marmeren cassolette, versierd met bronsbeslag.
#352Leopold BoschéPeriod: 1865 - 1936Een lot van vijf olieverfschilderijen en een aquarel. Allen gesigneerd.
Un lot de cinq peintures à l’huile et une aquarelle.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#64Frank Mortelmans“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171“Compositie”. Gemengde techniek. Oosters werk.
#26Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.
#8Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
#29Een verguld houten spiegeltje in barokke stijl.
Un petit miroir à encadrement doré, style baroque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80