Similar lots by type
-
#58
Een zilveren kandelaar met drie lichtpunten 835‰.
Un bougeoir en argent à trois points lumineux 835‰.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Delheid
Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .No longer availableDim. 379,37 gEstimate: € 100 / 130 -
#98
Een ovaal zilveren dienblaadje met gegraveerd decor. 800‰. 566 g.
Un plateau en argent de forme ovale à décor gravé. 800‰. 566 g.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#108
Een antieke zilveren schotel met gedreven decor van vruchten. 440 g.
Plat ancien en argent à décor en relief de fruits. 440 g.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 180 / 250 -
#488
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#505
Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).
Une paire de bougeoirs en argent à décors gravés. Peut-être poinçons de Norvège (Trondheim?) (pas clair).No longer availableDim. h: 33,5 cm - 600 gEstimate: € 300 / 400 -
#34
Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.
Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 40 / 60 -
#118
Een grote en vier kleinere zilveren schotels met gegraveerde decors. 800‰. 1156 g en 1489 g.
Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.No longer availableDim. Ø: 34 & 20 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#253
Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.
Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.No longer availableEstimate: € 10 / 150 -
#12
Een vierkant schaaltje, gemerkt 84%, Made in Iran en maker, een vierkant en een rechthoekig kaartendoosje van geciseleerd zilver versierd met bloemen en arabesken. Zonder merken. Een slotje en een scharniertje te herstellen.
Un plat carré, poinçonné à 84%, Fabriqué en Iran et artisan, une boîte à cartes de visite carrée et une rectangulaire en argent ciselé à décor de fleurs et d'arabesques. Sans marques. Une serrure et une charnière peuvent être restaurées .No longer availableDim. 304 g 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#248
Een sabel in een ijzeren schede.
Un sabre dans un fourreau de fer.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#18
Een jardinière van veelkleurig Vlaams aardewerk. Einde XIXe eeuw met decor van takken in hoogreliëf.
Une jardinière de poterie flamande. XIXe siècle à décor polychrome en haut-relief de branchages.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#56
Een rijkelijk uitgewerkt klein credensmeubeltje in neogotische/ eclectische stijl. Onderaan twee deurtjes met briefpaneel, geflankeerd door twee zuiltjes. In de gordel een lade, geflankeerd door twee hoofdjes. In het opzet een centraal kastje op zuiltjes met glas-in-looddeurtje onder een Frans dak met twee torentjes en geflankeerd door twee nissen met spitsbogen, eveneens met telkens twee torentjes. Enkele sierornamentjes los, sleuteltje manco.
Une petite crédence richement élaborée de style néo-gothique/éclectique. Au bas deux portes en plis de parchemin, flanquées de deux colonnes. En ceinture un tiroir, flanqué de deux têtes. Le dessus un meuble central sur colonnes avec une porte en vitrail sous un toit à la française avec deux tourelles et flanqué de deux niches à arcs brisés, chacune avec deux tourelles. Quelques ornements décoratifs détachés, clé manquante.No longer availableDim. 175x61x41cmEstimate: € 120 / 200 -
#609
“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
"Sixties". Une lithographie. Signée et numérotée XV/XXXV à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 47 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#653
Zes antieke Chinees porseleinen borden.
Six assiettes anciennes en porcelaine de Chine.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#33Sitzendorf
Een porseleinen groepje van een meisje en een musicerende jongen met een geit. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine d'une fille et d'un garçon faisant de la musique, avec une chèvre. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#503
“Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.
"Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.No longer availableDim. 24 x 62 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#685
Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.
Une lampe design vintage en plexiglas et laiton. Années 70.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#489nf
“Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.
« Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.No longer availableDim. 144 x 116 cmEstimate: € 60 / 100 -
#115
Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.
Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.No longer availableDim. h: 29 - 31 cmEstimate: € 350 / 500 -
#65
Een vuursteenpistool van notenhout, messing en smeedijzer.
Un fusil à silex en noyer, laiton et fer forgé.No longer availableDim. L. 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#577
Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.
Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.No longer availableDim. Ø: 46 & 25 cmEstimate: € 100 / 120