Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.

Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.

Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.
SKU: 0812150392.
Category: Meubel.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #406

    Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.

    Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #784

    Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.

    Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #540

    Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 161 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.

    Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 600
  • #747

    Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.

    Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #716

    Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.

    Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #610

    Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #545

    Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #766

    Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #758

    Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.

    Secrétaire de style Chippendale. Partie supérieure aux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 104 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #786

    Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #535

    Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.

    Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 145 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #226

    Een linenpress van mahoniehout in George III-stijl.

    Linenpress en acajou de style George III.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #530

    Een rechthoekige tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.

    Table rectangulaire en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. L 158 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #771

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis Philippestijl.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. H 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635

    Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.

    Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.
    No longer available
    Dim. b: 206 cm
    Estimate: € 150 / 220
  • #596

    Een vitrinekast van gefineerd hout met aan weerskanten een paneeldeur.

    Vitrine en bois de placage. Vitres centrales flanquées de deux portes pleines.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #776

    Een klein buffet met twee deuren van gefineerd hout in art-decostijl.

    Petit buffet ouvrant à deux portes en bois de placage de style art déco.
    No longer available
    Dim. B 122 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #787

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in barokke stijl. Begin XXe eeuw.

    Fauteuil en noyer sculpté de style baroque. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #525

    Een tv-meubel versierd met een Chinees decor.

    Meuble de télévision à décor chinois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #762

    Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.

    Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.
    No longer available
    Dim. H 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #779

    Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.

    Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.
    No longer available
    Dim. B 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #788

    Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokstijl.

    Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. L 119 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #545,1

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.

    Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.
    No longer available
    Dim. l: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #410

    Een hanger van sterling zilver en jade in de vorm van een Chinese draak en een ring van turkoois en sterling zilver.

    Pendentif en argent sterling et jade en forme de dragon chinois et une bague en turquoise et argent sterling.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #745

    Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.

    Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #639
    Val St. Lambert

    Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.

    Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #71
    Capodimonte

    “Drinkende bedelaar”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    “Mendiant buvant”. Statuette en faïence polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #51
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal met geelkoperen monturen. Allen gemerkt.

    Lot de quatre coupes différentes en cristal taillé aux montures en cuivre jaune. Chaque pièces avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #763

    Een vierhoekige Chinese bijzettafel van gesculpteerd rozenhout.

    Table d’appoint carré en bois de rose sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #567

    Paar vazen met personages. Chinees porselein, onderaan gemerkt.

    Paire de vases aux personnages. Porcelaine de Chine, marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #686

    Een ronde bijzettafel van gefineerd hout in art-decostijl.

    Table d’appoint ronde en bois de placage de style art déco.
    No longer available
    Dim. Ø 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #303
    Val St. Lambert

    Een toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Garniture de toilette comprenant un diffuseur de parfum, une carafe et une boîte à poudre en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #692
    Roger Boutens
    Period: °1923

    “Zicht op Firenze”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.

    “Vue de Florence”. Huile sur toile. Signée et datée 1997.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #652

    “Geisha op een olifant”. Gouache op zijde. China, recent werk.

    “Geisha et éléphant”. Gouache sur soie. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 40 x 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #319
    Valentijn De Waele
    Period: 1918-

    “Boslandschap”. Olieverf op board. Sporen van handtekening rechtsonder.

    “Paysage boisé”. Huile sur panneau. Traces d’une signature bas droite.
    No longer available
    Dim. 27 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More