Similar lots by type
-
#258
Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75/90 -
#188
Een confituurpot op voet met tien lepeltjes. Zilver, vermoedelijk Italiaans.Twee lepeltjes manco.
Un pot à confiture sur pied et dix petites cuillères. Argent, probablement Italien. Il manque deux petites cuillères.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#207
Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.
Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'No longer availableDim. Bruto 108 gramEstimate: € 50/80 -
#168
Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60/80 -
#197
Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30/50 -
#81
Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.
Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.No longer availableDim. h: 18cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#189Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.
Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.No longer availableDim. 60 x 50Estimate: € 50/80 -
#415
Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250/350 -
#313
Een paar XIXe eeuwse wheelback chairs. Licht afwijkende modellen.
Deux chaises wheelback du XIXième siècle. Modèles différents.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100/120 -
#33
Een lot van zeven borden van blauw-wit en meerkleurig aardewerk, waaronder Delft, Straatsburg en Rouen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de sept assiettes en faïence blanche et bleue - Delft, Rouen et Strasbourg. XIXième siècle et XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#120
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de +- 0,25 ct et saphirs ayant un poids total de 0,60 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 550/650 -
#350Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#257
“De harpspeelster en haar verleider”. Een groepje van wit biscuit.
"Harpiste et son séducteur". Un groupe en biscuit blanc.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#12
Twee stoelen van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug.
Deux chaises en bois doré de style Louis XVI. Sièges et dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#244Charles PoupaertPeriod: 1874 - 1935
“Beuken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Hêtres". Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#114
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 80/100 -
#259
Een paar eikenhouten armstoelen, bekleed met tapisserie. De leuningen eindigend in gesculpteerde leeuwenkoppen.
Deux fauteuils en chêne avec revêtement en tapisserie. Les accoudoirs se terminent en sculptures représentant des têtes de lion.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942
“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100/180