Other lots in this auction
-
#227
Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277
Een lot van drie siervazen van meerkleurig porselein in de stijl van Sèvres, bestaande uit een grote en een kleine vaas met rode achtergrond en een grote met kobaltblauwe fond. Telkens met een decor van personages in een landschap in cartouches en met messingen monturen. De laatste met ontbrekend dekseltje.
Un lot de trois vases en porcelaine, style Sèvres, comprenant un grand vase et un petit vase aux fonds rouges et un grand vase au fond bleu cobalt. Décors de personnages dans un paysage en cartouches et montures en laiton. Ce dernier au couvercle manquant.No longer availableDim. h: 37 - 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7
Een sierschoteltje van Weens porselein, met voorstelling van een vrouw in traditionele klederdracht. Achteraan gemerkt.
Un petit plat décoratif en porcelaine de Vienne, représentant une femme en costume traditionnel.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#213
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#268
Een lot van vier kleine pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Un lot de quatre petites assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 140 / 160 -
#219
“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#421
“Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlijn, 2016.
“Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlin, 2016.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#106
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine faite main.No longer availableDim. 242 x 174 cmEstimate: € 80 / 100 -
#429Chuco Studio
Een opwindbaar racewagentje. Model no. 1050 Mercedes-Benz. 1936. Zonder sleuteltje.
Une petite voiture de course remontable. Modèle n° 1050 Mercedes-Benz. 1936. Sans clé.No longer availableDim. l: 14,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#698Alessi
Twee ronde schotels, waarbij een blauwe en een verzilverde, een groene fruitschaal en een verzilverde lepellegger. Allen gemerkt.
Deux plats ronds, dont un plat bleu et argenté, l’autre plat est un plat à fruits vert, et un pose-cuillère argenté. Marqués.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 120 / 140 -
#468
Een kleine slagtand en een gesculpteerd vaasje in de vorm van een vrouwenhoofd van Afrikaans ivoor. Het vaasje beschadigd.
Une petite défense et un petit vase en ivoire sculpté africaine. Le petit vase avec quelques dégâts.No longer availableDim. l: 51 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120