#39Remy De PileceynPeriod: 1920 - 1986“Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Portrait." Mixed technique. Signed.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#206Een notenhouten commode met drie laden. Stijlen met klauwpoten. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
A walnut chest of drawers with three drawers. Styles with claw feet. Marble leaf. Empire period.No longer availableDim. 89 x 117 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#71Een tweeloops geweer - A Marseille.
#547Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#64Frans BoeyePeriod: 1888 - 1968“Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Heathland.” Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 27,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.No longer availableDim. h81 x l51 x b56cmEstimate: € 50 / 75 -
#690K.LM.20 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, sommige nog afgesloten.
20 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, some still sealed.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#500Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,86 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.86 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1700 / 1800