#354
#534
Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#326
#209Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#631
#2Maurits Bilcke
“Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.
#436
#307Latreille-Hugot, Sombernon
Een comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40/60 -
#543
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#131S. Ferraro
#290
#471
Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
Bronze sculpture of a Jaguar, after Bugatti.No longer availableDim. h 19cm b 48cmEstimate: € 450/600