Similar lots by type
-
#391Amphora, Czechoslovakia
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor in reliëf. Gemerkt en genummerd 15068.
Vase Art Déco en faïence multicolore à décor floral en relief. Marqué et numéroté 15068.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#178Royal Dux
Een paar siervazen van zachte pasta, versierd met vrouwen, lauriertakken en strikken in hoogreliëf. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une paire de vases en pâte tendre décoratifs, décorés de femmes, de branches de laurier et d'arcs en haut relief. Marqués en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/300 -
#613
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Un vase art déco en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 45/55 -
#653
Een liggende tijger van groen geglazuurd aardewerk met vergulde motieven.
Un tigre couché en faïence verte à motifs dorés.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#682
Een reeks aardewerken keukenpotten.
Une suite de pots de cuisine en faïence.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#463
Een grote schotel van Chinees aardewerk met een Europees decor van jagers.
Un grand plat en poterie chinoise à décor européen de chasseurs.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#641Boch la Louvière
Een lot aardewerk met meerkleurige rozendecors en vergulde accenten. Een vaasje, twee kannetjes en twee mandjes. Alles gemerkt onderaan. Decor ‘Shanghai’.
Un lot de faïences aux décors de roses multicolores et aux accents dorés. Un vase, deux cruches et deux paniers. Tout marqué en bas. Décor 'Shanghaï'.No longer availableDim. h: 9 - 21 cmEstimate: € 35/45 -
#320
Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25/50 -
#681
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#23
Een phrenologische buste van aardewerk.
Un buste phrénologique de poterie.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#347
Een verzameling van vijf verschillende Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén deksel manco.
Une collection de cinq chopes à bière allemandes différentes avec des couvercles en étain. Un couvercle manquant.No longer availableDim. H:18-31cmEstimate: € 35/45 -
#183
Een reeks van 22 diepe borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Une suite de 22 assiettes creuses en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#658
Een vaas van meerkleurig Duits aardewerk.
Vase en faïence allemande multicolore.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 30/40 -
#659
Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.
Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 60/80 -
#664
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).
Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35/50 -
#642
Een paar aardewerken cilindervazen met vergulde decors op groene vlakken. We voegen er een klein vaasje met decor van een boerenkoppel aan toe.
Paire de vases cylindres en faïence à décors dorés sur fond vert. On y ajoute un petit vase décoré d'un couple de paysans.No longer availableDim. h: 20,5 & 14,5 cmEstimate: € 45/55 -
#562
Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.
Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. H:9-15cmEstimate: € 120/200 -
#643
Een paar vaasjes van rood en verguld Frans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence française rouge et doré. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 45/50 -
#677
Een aardewerken schotel met rood en zwart glazuur. Onduidelijke gesigneerd.
Plat en terre cuite à glaçure rouge et noire. Pas clairement signé.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35/45 -
#597
Een paar art nouveau aardewerken vazen.
Une paire de vases en faïence Art Nouveau.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 120/140 -
#348
Een lot van vier verschillende bierpullen van meerkleurig steengoed met tinnen deksels.
Lot de quatre chopes à bière différentes en grès multicolore avec couvercles en étain.No longer availableDim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#608
Een aardewerken dekselpotje in art nouveaustijl met meerkleurig decor van maraboes en versierd met bronsbeslag. Onderaan gemerkt. Chinees werk, eind XXe eeuw.
Pot à couvercle en faïence de style Art Nouveau à décor multicolore de cigognes marabouts et orné de garnitures en bronze. Marqué en bas. Travail chinois, fin du 20ème siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 75/80 -
#318
Een lot van zeven stuks aardewerk van Nimy, bestaande uit kannetjes, vaasjes en een bloemenhouder in de vorm van een boomstronk. Alles gemerkt.
Lot de sept poteries de Nimy, composé de cruches, de vases et d'un porte-fleurs en forme de souche d'arbre. Tout marqué.No longer availableDim. h: 9 cm - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#153
Een driedelig Italiaans klokstel van vmeerkleurig aardewerk met plattelandscènes in het decor, verwerkt in verguld bronzen monturen en versierd met engeltjes, saterkoppen enz.
Garniture à la pendule italienne trois pièces en faïence polychrome à décor de scènes champêtres, sertie dans des cadres en bronze doré et décorée d'angelots, de têtes de satyres, etc.No longer availableDim. h: 73 & 82 cmEstimate: € 2500/2700
Other lots in this auction
-
#416
Drie lage Chinese houten bankjes.
Trois bancs bas chinois en bois.No longer availableDim. n: 93 & 134 cmEstimate: € 200/300 -
#172
“Aanbidding van Jezus op de schoot van Maria”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
« Adoration de Jésus sur les genoux de Marie ». Huile sur toile. XVIIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 300/400 -
#546
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#307Emaux de Longwy
Een aardewerken ijsbeer. Gemerkt.
Un ours polaire en terre cuite. marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#612
Een golfset met 14 clubs, ballen, tees, golfschoenen en handschoenen. Met twee golftassen, waarbij één van Wilson en één van Nike.
Un ensemble de golf avec 14 clubs, balles, tees, chaussures de golf et gants. Avec deux sacs de golf, un Wilson et un Nike.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#688
Een albasten schemerlamp met bloemendecor. Op bijpassend zuiltje.
Lampe de table en albâtre à décor floral. Sur une colonne correspondante.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 30/40 -
#35
Bekertje van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen en arabesken. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.
Coupe en argent martelé et ciselé à décor de frises florales et d'arabesques. Marquée en bas 840/1000 et poinçon de maître.No longer availableDim. H. 7,5 cm - 124 gEstimate: € 70/100 -
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300/400 -
#611
Een gietijzeren varkentje met strooien hoed en laarzen.
Un cochon en fonte avec un chapeau de paille et des bottes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65/75 -
#381
Een sierschotel met een damesportret op porselein in gedreven messingen boord.
Un plat décoratif avec un portrait de dame sur porcelaine dans un rebord en laiton martelé.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#537
Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableDim. h: 38 & 40 cmEstimate: € 30/50 -
#105
Een 18 K geelgouden en platina ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct et platine sertie d'un diamant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 150/200