Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tabakspot en een Delftse sierschotel van blauw en wit aardewerk (Ø 24 cm).

Een tabakspot en een Delftse sierschotel van blauw en wit aardewerk (Ø 24 cm).

Un pot à tabac et un plat décoratif de Delft en faïence bleue et blanche (Ø 24 cm).
Dim. h: 32 cm
SKU: 2202220023.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #314
    Michel De Goeye
    Period: 1900 - 1958

    “Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.

    "Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #32

    Een paar landschappen op paneel. Het ene gesigneerd Maris (?) en gedateerd 1875.

    Une paire de paysages sur panneau. Un signé Maris (?) Et daté 1875.
    No longer available
    Dim. 13 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #435

    Een designschaal van meerkleurig glas.

    Un bol design en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #185

    Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.
    No longer available
    Dim. H:40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #644
    Monory

    Twee moderne lithografieën. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.

    Deux lithographies modernes. Signées à l'extérieur de la plaque. Non encadrées.
    No longer available
    Dim. 52 x 81 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #216

    Een reeks van acht gesculpteerde stoelen en twee armstoelen in barokke stijl met gouden en bordeauxrode bekleding.

    Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.
    No longer available
    Dim. H:102-110cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #454

    “Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.

    « Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.
    No longer available
    Dim. 67 x 54 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #136

    Een grote ovale notenhouten eettafel.

    Grande table à dîner ovale en noyer.
    No longer available
    Dim. 295 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een smeedijzeren wandspiegel.

    Un miroir mural en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 65 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #602

    “Geometrische compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.

    "Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #99
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 -1983

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 78 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #127

    “Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.

    "Mère de Dieu avec enfant". Une icône russe. Vers 1800. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More