Other lots in this auction
-
#672
Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.
Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#478Capodimonte
“Ouder paar in een paardenkoets”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
"Couple de personnes âgées dans une calèche". Un grand groupe de biscuit multicolore. Marqué et signé.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 80/120 -
#136
Een tweeledig meubel van notenhoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan en met twee paneeldeuren in het opzet.
Meuble en deux parties en placage de noyer avec deux grands et deux petits tiroirs en bas et deux portes à panneaux dans le dessus.No longer availableDim. 215 x 135 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#107Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#340
“Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.
"L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.No longer availableDim. 90 x 55 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#86
Een paar gesculpteerde armstoelen in eclectische stijl, versierd met kopjes in de rug en op leeuwenpoten. Met lederen bekleding, versierd met gedreven decors van Leeuwen en torens.
Paire de fauteuils sculptés de style éclectique, décorés de têtes dans le dossier et sur des pattes de lion. Avec sellerie en cuir, décoré de décors en relief de lions et de tours.No longer availableDim. 132 x 70 cmEstimate: € 200/250 -
#71Val Saint-Lambert
Kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120/180 -
#673Goebel
Een lot biscuit en porselein. Een Yorkshire, twee vinken en twee andere vogels, een konijntje, een egeltje, een groep paddestoelen en een spaarpot in de vorm van een schouwveger. Alle gemerkt.
Lot de biscuit et de porcelaine. Un Yorkshire, deux pinsons et deux autres oiseaux, un lapin, un hérisson, un groupe de champignons et une tirelire en forme de ramoneur. Tous marqués.No longer availableDim. H: 2-12cmEstimate: € 30/50 -
#612
“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#166
Een groot gebeeldhouwd eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Vier in accolade gebogen laden, voluutpoten. Mogelijk Maaslands, XIXde eeuw.
Un grand buffet en chêne sculpté de style Louis XV. Quatre tiroirs galbés en accolade, pieds en volute. Peut-être Maasland, 19e siècle.No longer availableDim. 118 x 127 x 57 cmEstimate: € 500/900 -
#522Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1980.
"Autoportrait". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1980 au verso.No longer availableDim. 78 x 30 cmEstimate: € 1100/1300 -
#188Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“Diana”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met opschrift ‘hors concours’.
"Diane". Une statue en bronze à patine brune. Signé et avec inscription 'hors concours'.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300/400