#52Een lot van 12 hoge hoeden, bolhoeden en dameshoeden.
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.
#192Een grote kaarshouder/windlicht in glas en verchroomd staal.
#181Een houten affuit voor een klein kanonnetje.
A wooden base for a small cannon.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 18 cmEstimate: € 15 / 25