Other lots in this auction
-
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
A wine jug made of beige glazed stoneware. Marked Valauris.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#184“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#104Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.
A wooden display hanging cabinet, 2 doors and 2 shelves.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 58 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Vier beeldjes van porselein en biscuit waarvan een art deco danserjes, een karakterkop, een ballerina en een pierrot. Het grootste beeldje is gelijmd/doormidden gebarsten.
Four porcelain and biscuit figurines including an Art Deco dancer, a character head, a ballerina, and a pierrot. The largest figurine is glued/cracked in half.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
A pair of cut crystal decanters.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 20 / 40 -
#10Een geel koperen vijzel met stamper.
A yellow copper mortar with pestle.No longer availableOnline onlyDim. h 12.5 x Ø 13.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#142Een houtskoolstrijkijzer van messing met handvat van hout en smeedijzer. XIXde eeuw.
A brass charcoal iron with a wooden handle and wrought iron. 19th century.No longer availableOnline onlyDim. H.24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#96“Oost-Aziatische kunst”. Twee boekdelen in een stofhuls. Samengesteld door Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1998.
“Oost-Aziatische kunst”. Two volumes in one slipcase. Compiled by Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Köln, 1998.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#1Een met de hand geslepen bierpul met deksel.
A hand-cut beer stein with lid.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#170Een oud tafellampje in albast en koper, de elektrische kabel dient vernieuwd te worden. Met kanten kap.
An old table lamp in alabaster and copper, the electrical cable needs to be replaced. With a lace shade.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 10 / 20


