#110Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
#124Een paar verzilverde tafelkandelaars, gemerkt “Denmark”.
#40Een oud weegtoestel in staal.
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20