Other lots in this auction
-
#212A. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een vogel van fijn gesneden ivoor op een houten sokkeltje. Chinees werk.
Un oiseau en ivoire finement sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#12Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.
“O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 34 x 9,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#422“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308Val Saint LambertEen coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Delvaux, BruxellesEen schoudertas van zwart leder en toile de cuir.
Un sac bandoulière en cuir noir et toile de cuir.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#273Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een meisje dat haar hoofd door het menu steekt. Volkstedt-Rudolstadt, einde XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'une fille passant la tête à travers le menu. Volkstedt-Rudolstadt, fin du XIXe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#89R. Toussaint“Herfst te Sauvenière”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1960. Scheurtje links bovenaan.
Automne à Sauvenière. Huile sur toile. Signée et datée 1960 au dos. Petite déchirure en haut à gauche.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Een vaas van meerkleurig glaspasta met een met zuur geëtst decor. (Tip?) Gallé.
Un vase en pâte de verre multicolore à décor gravé à l'acide. (Tip) Gallé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164“Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 9 x 10,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#107Een schouwklok van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag van wijnranken. Met sleuteltje.
Pendule de cheminée en marbre rouge, décorée de garnitures en bronze doré de vignes. Avec clé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#146Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.
Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.No longer availableDim. Ø: 140 cmEstimate: € 500 / 700

