#311
Toby jug van aardewerk.
Cruche en poterie Toby.No longer availableDim. H:15cmEstimate: € 25 / 35 -
#52V. Simons
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11
Een Napoleontisch militair van meerkleurig en verguld porselein.
#330
Twee sets antilopenhoorns.
#307
#515
Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.
Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 100 / 120 -
#409
“Vrouwelijk naakt”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram ‘HM’.
Nu féminin. Un dessin à l'encre sur papier. Porte le monogramme 'HM'.No longer availableDim. 40 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#560
“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
#551
Paar glazen vazen, beschilderd decor. Belle époque.
Paire de vases en verre, décor peint. Belle époque.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 40 / 60 -
#368
Een jardinière van Satsuma-aardewerk.
#168Delvaux, Bruxelles
Een schoudertas van zwart leder en toile de cuir.
#54H. Arren
“Moeder en Kind naar Roberto Ferruzzi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mère et enfant d'après Roberto Ferruzzi. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120