#329Guido Vanderheyden“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
#58Scailmont, ManageEen art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
#199“Damesportret. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868)”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
”Portrait de dame. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868). “. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 84 x 70 cm cmEstimate: € 700 / 800 -
#424“Cerabati Wasserbillig Luxembourg”. Een oude messingen reclameplaat.
#270Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 6,11 gEstimate: € 600 / 700 -
#256Eikenhouten eetkamer in Henri II-stijl, bestaande uit twee tweeledige buffetten met telkens onderaan twee paneeldeuren en bovenaan een spiegeldeur, een tafel met parketwerk en zes stoelen met gecanneerde zit en rug.
Une salle à manger en chêne style Henri II, comprenant deux buffets à deux corps à portes panneau en dessous et porte à miroir au dessus, une table parquetée et six chaises aux sièges et dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
#285Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 950 / 1100 -
#18Een grote verzameling silex en een olielampje.
Une large collection de silex et une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 60 / 80