Similar lots by type
-
#606Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694Een set, bestaande uit twee kuipzeteltjes en een tafeltje van rotan op metalen frame. Jaren ‘50.
Garniture en rotin comprenant deux fauteuils et une table de salon. Années 50.No longer availableDim. Tafel:75x50x57cmStoelen: H:72cmEstimate: € 35 / 45 -
#346Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.
Chauffeuse en noyer tapissée de velours d'inspiration Louis XVI.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#696Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.
Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.No longer availableDim. h 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.
Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.No longer availableDim. 95x200x50cmEstimate: € 50 / 80 -
#685Een boekenmeubeltje met drie laden en een uitschuifbaar schrijfbladje. Versierd met een anker.
Meuble à bouquins à trois tiroirs et à écritoire glissant. Décoré d’un ancre.No longer availableDim. 155 x 36 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#336Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 100 / 120 -
#136Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216Een paar ééndeurskastjes in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Paire d'armoires à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous la tablette en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 360 / 400 -
#116Een tweeledige eikenhouten Lodewijk XV hoekkast met vier paneeldeuren, versierd met fijn uitgestoken versieringen.
Encoignure Louis XV en deux parties en chêne à quatre portes à panneaux, ornée de décors finement sculptés.No longer availableDim. 243 x 114 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#6Een houten poppenkinderstoeltje.
Chaise de poupée en bois.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#626Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#509Een eikenhouten bureau met vijf lades.
Bureau en chêne ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 160x80x80cmEstimate: € 80 / 100 -
#676Een paar fijn gebeeldhouwde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met groene bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI finement sculptés avec garniture verte.No longer availableDim. H:96cmEstimate: € 35 / 45 -
#675Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#596Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.
Paravent blanc à décor de palmiers.No longer availableDim. h: 180,5Estimate: € 150 / 180 -
#698Een bijzetkastje/ nachtkastje van kerselaar in Lodewijk XV-stijl met een deurtje en een lade, een marmeren blad en op wieltjes.
Table de chevet en fruitier de style Louis XV ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.
Une étagère de jardin pliante en fer blanc.No longer availableDim. 169 x 63 x 34,5 cmEstimate: € 170 / 180 -
#246Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#689Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#519Een houten bureautafel in neogotische stijl met kalfslederen blad. Het opzet met paneeldeurtjes in briefpaneel.
Table de bureau de style gothique à tablette en vachette. Le dessus ouvrant à petites portes aux panneaux en plis de parchemin.No longer availableDim. 135 x 124 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#691Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#674Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#636Een vierkante houten salontafel.
Une table basse carrée en bois.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#484Lode Bosmans“Boom naast het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Arbre à côté du champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Goebel, Germany“Die sieben Schwaben”. Een groepje met zeven personages van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 347.
"Die sieben Schwaben". Un groupe de sept personnages en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 347 en bas.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449M. Ellens“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479“Guillage II.” Gemengde techniek. Met een toeschrijving aan Christian Donck. Gedateerd 2004.
"Guillage II". Technique mixte. Avec une attribution à Christian Donck. Daté 2004.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Val Saint LambertDrie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.
Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90 / 120 -
#576Een moderne vitrinekast met gebogen glazen en vier schappen.
Une vitrine moderne avec verre bombé et quatre étagères.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31“Jonge vrouw met bloemen”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Meissen merk met gekruiste zwaarden. Enige schade aan de jurk. XIXe eeuw.
"Jeune femme aux fleurs". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marque de Meissen aux épées croisées. Petit dégât à la robe. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262Alfred Van Neste“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 cm x 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#254Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Portaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#452“Congo, naïeve kunst.” Olieverf op op doek, op board.
"Congo, art naïf." Huile sur toile, sur panneau.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 80 / 120

