Other lots in this auction
-
#596KashanHandgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon, het geheel bezaaid met bloemen.
Carpette en laine aux détails en soie. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs.No longer availableDim. 221 x 139 cmEstimate: € 200 / 300 -
#424Bruno DijckmansPeriod: 1920-1998“Changeons de Planète”. Litho. Gesigneerd en genummerd 32/50.
”Changeons de Planète”. Une lithographie. Signée et numérotée 32/50.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#750VincentiEen halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#397Val Saint-LambertEen moderne kristallen vaas. In de massa roze gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal, rose dans la masse. Marque à la base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#638Een hanglantaarn van verguld brons en geslepen glas.
Lanterne en bronze doré et verre taillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182“Moses en de slang”. Chinese inkt op papier. Draagt een handtekening De Freij d.d. 1786.
”Moïse et le serpent”. Encre de Chine sur papier. Porte une signature De Freij. 1786.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 400 / 500 -
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 438 x 325 cmEstimate: € 200 / 300 -
#680Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#347Een lot van 198 exemplaren van het Franstalige tijdschrift “La Semaine de Suzette. 1954 - 1957.
Un lot de 198 exemplaires du magazine français “La semaine de Suzette”. 1954 -1957.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#743Een tête-à-tête op dienblaadje met meerkleurige en vergulde decors op kobaltblauwe fond.
Tête-à-tête sur présentoir en porcelaine à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#618Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XVI-stijl met negen lichtarmen.
Lustre en bronze doré de style Louis XVI à neuf branches de lumière.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 300 / 400 -
#597Een eikenhouten bureau met negen laden. Louis-Philippe-stijl.
Bureau en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à neuf tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 150

