Other lots in this auction
-
#96
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#352F. Bogaerts
“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#382
“Paard in kalligrafie”. Een ets, opgedragen aan Willem I. Bijgevoegd een herdruk van een XVIIIe eeuwse kaart van een kampement tijdens een veldslag onder Louis XIV.
“Cheval en calligraphie”. Eau-forte attribué à Guillaume I. Nous ajoutons une copie d’une carte du XVIIIe siècle du campement durant une bataille sous Louis XIV.No longer availableDim. 41 x 47,5 & 34,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/80 -
#389
Een blauw en wit pauwstaartbord van Delfts aardewerk. Gemerkt van de klauw.
Assiette à l’éventail bleue et blanche en faïence de Delft. Marque de De Klauw.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#200
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,73 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,36 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,73 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1600/1800 -
#395
Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 230/280 -
#81
Een koperen wandklok.
Pendule murale en cuivre.No longer availableDim. 43 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#560
Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40/80 -
#688
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#521
“Chinese wijze” & “geisha”. Twee lampenvoeten van gesculpteerd albast.
“Sage chinois” et “Geisha”. Deux pieds de lampes en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 43 & 44 cmEstimate: € 80/120 -
#141Willy KreitzPeriod: 1903 - 1982
Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.
Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#267
Een album met ongeveer 432 oude prentkaarten uit het begin van de XXste eeuw. Diverse thema’s, zo goed als allemaal gefrankeerd.
Album contenant ± 432 cartes postales anciennes du début du XXe siècle. Thèmes divers, presque tous aux timbres oblitérés.No longer availableEstimate: € 120/200