#815Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
#727Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#134L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#127Hermès ParisEen zijden foulard in originele doos.
#677Beeldje van Sint-Sebastiaan. Op een houten sokkeltje in Lodewijk XIV-stijl. Pijlen manco. Gemaakt voor 1946.
#319Marcel Vaes“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141Willy KreitzPeriod: 1903 - 1982Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.
Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#34Valeruis De Saedeleer“Besneeuwd molenlandschap”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
“Moulin sous la neige”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#850Een grote rieten mand met houtblokken.
#484J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#492Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“Synthese van de haven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Synthèse d’un port”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 30 / 50