Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
SKU: 2409190695.
Category: Meubel.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #695
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #665

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.
    No longer available
    Dim. h: 104 x 97 x 48 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #605

    Een brede houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois. Large.
    No longer available
    Dim. 87 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #845

    Een antiek houten kinderstoeltje.

    Une petite chaise pour enfant antique en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #691
    Hillebrand

    “Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.

    Une lampe de bureau vintage à cape en métal et pied chromé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #725

    Een sober houten boekenrek.

    Une étagère à livres en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 213 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #595

    Een houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois.
    No longer available
    Dim. 90 x 150 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #346

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #598

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #785

    Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm; b: 61cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #735

    Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #650

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #580

    Een eikenhouten drieladenkastje in Lodewijk XV-stijl.

    Une armoire à trois tiroirs en chêne, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #296

    Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.

    Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #645

    Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. tafel: 77 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #625

    Een tuinbank van teakhout.

    Un banc de jardin en teck.
    No longer available
    Dim. 93 x 150 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #416

    Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.

    Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.
    No longer available
    Dim. 71 x 39 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #639

    Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm, b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #485

    Een paar rieten armstoelen.

    Une paire de fauteuils en osier.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #825

    Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.

    Un table de Bridge, tablette en feutre.
    No longer available
    Dim. 71 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Een gedraaid notenhouten kerkstoel.

    Une chaise d’église en noyer tourné.
    No longer available
    Dim. H. 87 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #835

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #635

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #660

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.

    Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #286

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #781

    Een lot tijdschriften en verhalen: - 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60. - ‘Wham!’ weekblad. - Sitah het grote Opperhoofd’. - 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’. - 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’. - Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’. - Een album van ‘Robin’. - Een album van ‘Jim Lont’.

    Un lot de magazines et autres: - 15 parutions de ‘Ohee’. Années ‘60. - ‘Wham!’ magazine. - Sitah het grote Opperhoofd’. - 20 parutions de Junior Press Strip avec des histoires de ‘Spiderman’, ‘Korak’ et ‘Tarzan’. Années ‘70. - 3 histoires de ‘Rock Vanguard’. - 2 histoires de ‘Buffalo Bill’. - Quelques magazines, dont ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’. - Un album de ‘Robin’. - Un album de ‘Jim Lont’
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #1
    Warner Bros.

    “Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.

    ”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Jan van Couver

    Een paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 51,5 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een robijn cabochon van ± 6 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un cabochon de rubis de ± 6 ct.
    No longer available
    Dim. 6 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #526

    Een handgeknoopte wollen kelim.

    Un Kilim en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 152 x 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #338

    Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.

    Une paire de pots de pharmacie en cristal incolore sur pied.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #722
    J. Primavesi, Warminster

    Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.

    Un baromètre banjo anglais dans une armoire en noyer.
    No longer available
    Dim. l: 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #657

    Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.

    Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm (zonder kap)
    Estimate: € 100 / 150
  • #35

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 2,21 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #870
    Primex (Märklin)

    Goederenwagon (4587).

    Un wagon de marchandise (4587).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #483

    Een boek over de beeldende kunst in en om Waregem van 1972.

    Un livre en relation avec l’art de et autour de Waregem de 1972.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #53

    Een aantal loten gravures e.d. Boekillustraties, ordonantiën, frontispices van o.m. Plantijn uit de XVIde, XVIIde en XVIIIde eeuw. Rariteiten zoals vaantjes en Chinese speelkaarten van Carta Mundi uit 1912 enz. Niet alles in goede staat.

    Un lot de gravures e.a. Illustrations de livres, ordonnances, frontispices par e.a. Plantin des XVIe, XVIIe et XVIIIe siècle. Curiosités comme des fanions et des cartes à jeu chinoises par Carta Mundi en 1912 etc. Pas tous en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More