Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.
SKU: 0702170726.
Categories: Meubel, XIXe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #726
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #837

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #838

    Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.

    Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #818

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #206

    Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.

    Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #840

    Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.

    Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #833

    Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.

    Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #845

    Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.

    Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #842

    Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.

    Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #835

    Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.

    Deux différents fauteuils en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #841

    Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #821

    Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.

    Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #831

    Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.

    Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #819

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #822

    Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.

    Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #817

    Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.

    Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #834

    Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.

    Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #820

    Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.

    Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #832

    Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.

    Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #829

    Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.

    Chaise commode petite et sobre en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #836

    Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.

    Fauteuil en chêne à siège cannée.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 15
  • #828

    Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.

    Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.
    No longer available
    Dim. 208 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #823

    Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.

    Table à abattant anglaise à tablette chantournée.
    No longer available
    Dim. Ø 78 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #843

    Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.

    Lot de trois différents fauteuils de style Regency.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #844

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.

    Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.
    No longer available
    Dim. Ø: 117 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #419
    Dirk Baksteen

    “Hoeve”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Ferme”. Gravure. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #284

    Kelim. Twee aan elkaar gezette panden met geometrisch motief.

    Kilim. Deux moitiés cousues ensemble avec motif géométrique.
    No longer available
    Dim. 380 x 144 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een opengewerkt broodmandje van 800‰ zilver (217 g).

    Panier ajouré en argent 800‰ (217 g).
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #63

    Een damesbuste van terracottakleurig aardewerk op gipsen sokkel.

    Buste de dame en faïence de couleur terre cuite. Sur socle en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #691

    Een Chinese wijze van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Sage chinois en ivoire sculpté et polychrome. Signature sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #153

    Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.

    Deux étuis contenant douze petites cuillères et douze fourchettes en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #305

    Een gebogen commode van gefineerd hout in Empirestijl met twee deuren, koperen monturen en een roze marmeren blad.

    Commode galbée en bois de placage de style Empire ouvrant à deux portes aux montures en cuivre et à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. b: 124 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #21

    Een lotje varia, bestaande uit drie verschillende parfumflesjes, een loepje, een pillendoosje en twee munten.

    Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #771

    Kolompendule van zwart hout en verguld koper. Tijdperk Napoléon III. Met slinger en sleutel.

    Pendule à colonnes en bois noirci et cuivre doré. Epoque Napoléon III. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 340 x 84 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #682
    H Schroeder

    “Harlekijnen”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd. Tijdperk art deco.

    “Arlequins”. Respectivement sanguine et aquarelle sur papier. Les deux signés. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. 21 x 13 & 19 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #239

    Een klokstel van zamak en marmer.

    Garniture de cheminée en régule et marbre.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More