Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Gasparucci Italo

Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.

Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.
Dim. 73 x 199 x 100 cm
SKU: 2504170646.
Category: Meubel.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #646
Estimate: € 240 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #628

    Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.

    Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. 230 x 148 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #652

    Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.

    Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #672

    Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #520

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
  • #536

    Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.

    Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 155 x 80 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #723

    Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.

    Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #626

    Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).

    Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #525

    Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.

    Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.
    No longer available
    Dim. 75 x 140 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #237

    Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.

    Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.
    No longer available
    Dim. b: 225 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #656

    Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.

    Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #242

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.

    Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #803

    Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.

    Une table en chêne. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 155 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #679

    Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.

    Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. Ø: 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #244

    Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.

    Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 94 x 113 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #680

    Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.

    Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.
    No longer available
    Dim. 127 x 113 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #635

    Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.

    Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #576

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #631

    Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.

    Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.
    No longer available
    Dim. b: 128 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #665

    Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #808

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #670

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table basse sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 130 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #655

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #645

    Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.

    Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.
    No longer available
    Dim. 76 x 163 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #23

    Eetservies van wit porselein met vergulde rand en bloemenmotief in het centrum. Gemerkt U.M.L. France. Medio XXste eeuw. Voor 12 personen, met terrines en schotels.

    Service à dîner en porcelaine blanche à décor de fleurs polychromes et au bord doré. Marque U.M.L. France. Milieu du XXe siècle. Pour 12 personnes, aux terrines, bols et plats.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #161

    Een replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder koepel.

    Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #505
    Ungaro - Diva

    Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.

    Deux flacons d’eau de toilette 75 ml et 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 130
  • #204
    Charles Demets

    “Uitgebreid zicht op een watermolen, met een man op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    “Vue sur moulin à eau et homme sur chemin de terre”. Huile sur toile. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 96 x 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #14
    A. Degrave

    “Het brandende belfort en de lakenhallen te Ieper”. Een kleine aquarel. Gesigneerd.

    “Le Beffroi et les Halles aux Draps d’Ypres en flammes”. Petite aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #44
    Cor Van Reken

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #499
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #745

    Een merkwaardig halfrond meubeltje met een centraal opbergvak onder twee kwartronde draailades en met een klapblad.

    Un petit meuble remarquable en demi cercle à abattant avec rangement central, deux tiroirs en quart de rond.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #150

    “Strijd tot de dood”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    “Combat jusqu’à la mort”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #710

    Een rond nachtkastje in Empirestijl met één deur en een marmeren blad

    Une table de chevet ronde style Empire à une porte et tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #370

    Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More