Similar lots by type
-
#765
Vier stoelen met rieten zit.
Quatre chaises avec sièges cannés.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#755
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#805
Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#616
Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#605
Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#545
Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120/200 -
#690
Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.
Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#618
Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#607
Een grenenhouten slaapkamer, bestaande uit twee eenpersoonsbedden, een garderobe en twee nachtkastjes.
Chambre à coucher en sapin comprenant deux lits simples, une garde-robe et deux tables de chevet.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#646
Een eikenhouten hangkastje met twee kleine laden binnenin.
Petit meuble à suspendre en chêne, avec deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/50 -
#769
Een sober houten presenteerkastje.
Petite vitrine de présentation en bois et verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/50 -
#370
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#760
Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40/60 -
#375
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.
Table ronde en acajou à allonges aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#580
Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.
Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 200/240 -
#650
Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.
Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 80/120 -
#807
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#665
Een kleine eikenhouten commode met twee laden.
Petite commode en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60/80 -
#655
Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200/240 -
#790
Een gesculpteerde armstoel met gecanneerde zit. Gerestaureerd.
Un fauteuil sculpté à siège canné. Restauré.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#602
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.
Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#211
Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.
Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 200/240 -
#612
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#609
Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 166 x 48 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#659Alfons Vermeir
“Sneeuw bij avond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#117
Een leeuwin van goudgepatineerd brons op een natuurstenen sokkel.
Une lionne en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80 -
#762Val Saint Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
“Deux vases différents en cristal taillé colorés vert dans la masse.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#121
Een koperen kruis met twee bloemenvazen.
Un crucifix en cuivre et deux vases à fleurs.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#540
Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#442
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#798
Een lot verzilverd metaal waaronder een visbestek voor 12 personen, peper en zoutvaatjes, dessert en koffielepeltjes, kleine vergietjes e.a.
Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze personnes, poivriers et salières; cuillères à café et à dessert, etc...No longer availableEstimate: € 40/80 -
#738
Een lot van vijf verschillende schelpen met geëtste decors en waarbij twee voorzien als lamp.
Un lot de cinq coquillages avec décor gravé, dont deux montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#226
Een kleine gefineerde klapsecretaire in transitionstijl met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un petit secrétaire à pente en placage style transition avec deux grands tiroirs et deux petit tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 120/180 -
#374
Een ivoren Christusbeeld op zwart houten kruis. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Un Crucifix en ivoire sur une croix en bois noir. Oeuvre africaine. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#394
Twee houten dozen met oude postkaarten, briefkaarten, heiligenprentjes, doodsbrieven e.d.
Deux coffrets en bois contenant des vieilles cartes postales, images pieuses, nécrologies, etc.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#640
een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.
Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200/240